• יוצאת למבצעים? עלון עלמה פרינסס לחודש ניסן

  הגדלה

  כעת ניתן להזמין את העלון לנשים 'עלמה פרינסס' לחודש ניסן - נשים ויהדות בראייה אקטואלית עפ"י תורת חב"ד. חומר הסברה איכותי המיועד לציבור הנשים שאינן שומרות תורה ומצוות לע"ע. לכל הפרטים

  נשים ויהדות בראייה אקטואלית עפ"י תורת חב"ד. חומר הסברה איכותי המיועד לציבור הנשים שאינן שומרות תורה ומצוות לע"ע, במסגרת חלוקת נרות שבת ובכלל.
   
  מה החשיבות של העלון?
  "אני חושבת שעלון זה הוא ברכה לנשות ובנות ישראל, יש בו הרבה מן הנשיות והקירוב, בדרך נעימה ומעניינת. מומלץ לחלק את עלון 'עלמה פרינסס' עם נש"ק כי זה נוגע בנקודה. הקוראת ומעיינת בתכנים אלו יכולה להתעורר להוספה בתורה ובמצוות מתוך אהבה וחיות, ומתוך צפייה להתגלות משיח תכף ומיד ממש". – גב' ברכה טברדוביץ, כפר חב"ד.
  "מבצע נש"ק הוא המבצע שנתן הרבי לנו הנשים, המבצע שמפגיש אותנו עם כמות עצומה של נשים שאינן שומרות תורה ומצוות. כמה נפלא היה אם היינו יכולות לפתח שיחה עם כל אחת מהנשים ולהעביר לה סיפור חסידי, תוכן עיוני ועוד. זה כמובן לא הגיוני ולא אפשרי, כיוון שהרגע הזה בו אישה מקבלת את הנרות הוא רגע קצר של שניה או שתיים. כעת יש לנו הזדמנות להפוך אותו  להרבה יותר משמעותי וליצור פעולה נמשכת, כשיחד עם הנרות תקבל האישה עלון קטן, יפה ומעוצב ובו תוכן יהודי בצורה נגישה ומתאימה שיגרום לה לרצות להתעניין יותר, ללמוד יותר ולהבין את המשמעות של היותה אישה יהודיה. זו ההזדמנות של כולנו להשפיע הרבה יותר".
  השליחה גב' מינדי שמרלינג, תל-אביב.
   

  איך מזמינים?

  יש לפנות למשרד צא"ח – לגב' לאה גולדשטיין 

  בטלפון 073-2480711, או במייל [email protected]

  * כפי שצוין, קהל היעד של העלון הן נשים שאינן שומרות תורה ומצוות לע"ע. 
  כיון שיש בעלון תמונות של נשים, חשוב שהחלוקה תעשה על ידי נשים ישירות לאישה.
  ו'בזכות נשים עתידין להיגאל'… שנזכה כולנו יחד לגאולה האמיתית והשלימה בקרוב.
   
  לפרטים נוספים: [email protected]
  להתרשמות: כנסו לאתר: www.almaprincess.co.il

  1463

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.