• בזכות נשים צדקניות: כולנו נשתתף במעמד הקהל המרכזי

  2 | הצג גלריה

  ההכנות לקראת המעמד הארצי הענק של י"א ניסן באה"ק צוברות תאוצה, ובימים אלו נחשפים פרטים נוספים מתוך התכנית לאירוע המיוחד בהשתתפות רבבת חסידי חב"ד, אנשים נשים וטף, בהיכל יד אליהו בתל אביב, בתאריך ט' בניסן • לסיפור המלא

   

  ההכנות לקראת המעמד הארצי הענק של י"א ניסן באה"ק צוברות תאוצה, ובימים אלו נחשפים פרטים נוספים מתוך התכנית לאירוע המיוחד שיאחד את כלל חסידי חב"ד בהכנה ליום הולדתו של הרבי מלך המשיח, ויהיה חיזוק להתקשרות ולאמונה בנבואת הגאולה ש"הנה הנה משיח בא".

  כמידי שנה זה חמש עשרה שנים, הכנס מאורגן על ידי מטה משיח שעל ידי אגודת חסידי חב"ד באה"ק, כאשר השנה יעמוד הכנס בסימן "הקהל", וישתתפו בו רבבת חסידי חב"ד, בהיכל יד אליהו בתל אביב, בתאריך ט' בניסן.

  באם ח"ו משיח יתעכב, יתאחדו רבבת החסידים בצפיה במראות קודש מהרבי מלך המשיח, חלקם בפרסום ראשון, בנושא הקהל וכמובן בנושאי גאולה ומשיח. מההפקה נמסר כי מדובר בתכנית מיוחדת שתשלב ניגונים עם הרבי והתוועדות קודש, לעורר את האמונה, הגעגועים והאמונה בהתגלות השלימה.

  בימים האחרונים פרסמנו על כך שהמעמד יתקיים במתכונת של התוועדות חסידית סוחפת, וחלק ממנה יוקדש לניגוני חב"ד, בהשתתפות הזמר ר' מוטי שטיינמיץ ושלושה בעלי מנגנים נוספים שיצטרפו אליו: הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי, הזמר החסידי ר' יוני שלמה והחזן ר' בערל צוקר – כולם מפורסמים בדרכם המיוחדת לשיר ולנגן ניגוני חב"ד מעוררים.

  בנוסף ישולבו בתכנית קטעי מולטימדיה מרהיבים שעל הפקת עמלות חברות ההפקה החב"דיות המקצועיות "עולם ומלואו" ו"כפלין הפקות", ושידיהם רב להם בהפקות אירועים חב"דיים ענקיים וסוחפים.

  בימים הקרובים נחשוף כאן את הנואמים המרכזיים באירוע, כמו גם פרטים נוספים על התכנית המושקעת שתכלול כמובן שורת זמרים חסידיים שינעימו עם ניגוני חב"ד.

  לקניית כרטיסים און-ליין

  כנס הקהל

  1412

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  תגובה אחת

  1. יהודית חיקין
   כ״ח באדר ב׳ ה׳תשע״ו (07/04/2016) בשעה 17:06

   מתרגשים ומתרגשות לקראת המעמד האדיר שיתקים בי"א ניסן יום הולדות של מרן האדמו"ר שליט"א ממלך המשיח.

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.