• המלך קורא לך, אל תשארי בבית

  2 | הצג גלריה

  השנה, כנראה לא אגיע לכנס. והאמת רוב השנים לא הגעתי. בימים הסמוכים לכ"ח ניסן ליבי עם אחיותי לדגל (הצהוב בעולם) בכינוס שאין בלתו ואנוכי בסוף העולם, בפושקר - 'נעץ' של הרבי אי שם במרכז הודו. השיחה 'רודפת אחרי'.. עשי כל אשר ביכולתך. נו, באמת רבי, למה אתה מתכוון? • השליחה בפושקר, זלדה גולדשטיין, בטור אישי לקראת כינוס כ"ח ניסן • לקריאה

  השנה, כנראה לא אגיע לכנס.

  והאמת רוב השנים לא הגעתי. בימים הסמוכים לכ"ח ניסן ליבי עם אחיותי לדגל (הצהוב בעולם) בכינוס שאין בלתו ואנוכי בסוף העולם, בפושקר – 'נעץ' של הרבי אי שם במרכז הודו.

  השיחה 'רודפת אחרי'..  עשי כל אשר ביכולתך. נו, באמת רבי,  למה אתה מתכוון?  אני כבר 16 שנים בשליחותך – שליחות המלך.  מחייכת כל בוקר לבתאל, ויקי, אורנה.

  מנהלת שיחות מטיילים על תכשיטים, מסלולים מומלצים, טיפוסים הודים מאתגרים וגם על החיים ואמונה ואלוקים.

  ומתחת לשיח הזה מקננת בי תהיה/מחשבה איך אני מצליחה להביא לשם את השליחות היחידה שנותרה.

  האם, מתי ואיך אוכל כבר לספר להן אודותיך. לספר להן שהבית חב"ד הקטן שלי הוא חלק ממערך עולמי שלך להכין את עצמינו ואת העולם (שכבר מוכן) לקבלת פני משיח, לספר להן שאתה חושב על כל אחת מהן יותר מאשר הן חושבות על עצמן,  לספר להן שלחיות איתך זו הדרך הישרה והקלה, לספר להן שהנשיא הוא הכל. לספר לכל אחת שהמלך – קורא לה להביא גאולה!

  אם קראת עד עכשיו הבנת כמוני שזה לגמרי 'אורות דתוהו' שמחפשות 'כלים דתיקון'.

  בשביל זה הכנס!  אחת בשנה!  זכיתי להשתתף בו פעמים ספורות (ועוד יותר זכיתי לקבל השראה ישירה מהאחת ויחידה שמפיקה אותו, בתקווה שתמחל לי על הפירגון המשתפך) וההרגשה הייתה שמתקיים שם ניסיון אמיתי להתעמק ב'אותיות הרב' בשיחות האחרונות ולהביא אותם לידי פועל ממש.

  הרגשה ש'לאורות הגבוהים' יש מסלול נחיתה.

  וגם קצת הרגשה מתוקה של 'מנצחים' – הנה אנחנו כאן 3,000 נשים שמוכיחות שזה אפשרי לנצח את הגלות. ובהכי קלישאי… זה פשוט לחזור לעמדה שלך עם כוחות.

  אני לאורנה ויקי ובת אל.
  נחמה לתלמידות שלה בבית הספר.
  מושקא למקורבות שלה בבית חב"ד
  וכל אחת מאיתנו לבית עם הבעל והילדים.

  ולך, שזו פעם ראשונה להגיע (או שלא) בואי לטעום שעתיים של פך שמן טהור – רבי. משיח וגאולה.

  בתקווה שהתגלות הרבי תשנה לי את התוכניות. אבל ברגעים שלפני כשאת שוקלת אם להגיע או לא. הדבר הנכון הבטוח שאת יכולה לעשות בכ"ח ניסן כדי לפעול התגלות משיח זה פשוט להגיע לכנס!

  בעצם זה כבר כתוב במודעה… המלך קורא לך! נו, בואי.. ותביאי חברות כמובן.

  יחי,  להתראות.

  AAA

  1845

  תגיות: , ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  תגובה אחת

  1. יחי
   כ״ו בניסן ה׳תשע״ו (04/05/2016) בשעה 15:49

   וואו איזה יופי! תודה רבה!
   השנה כולנו מגיעות לכנסססס

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה