• אנא הצטרפו לאמירת תהלים לזכות ילדה חב"דית

  הגדלה

  שלושה חודשים מורטי עצבים עברו על משפחתה של שיינא שירה מאז התגלתה הבעיה הרפואית הקשה. לאחר המתנה של שלושה חודשים, שירה נכנסה הבוקר בשעה 8:30 לניתוח קשה, ארוך ומסובך שיערך כמה שעות. בני משפחתה פונים אליכם בבקשה אישית, אנא מכם תשתדלו ותרבו תחינה, ותאמרו תהילים כל אחד כפי יכולתו עבור הילדה בצבאות ה' – שיינא שירה בת חיה צירליא בתוך שאר חולי ישראל.

  שלושה חודשים מורטי עצבים עברו עלינו מאז התגלתה הבעיה הרפואית הקשה של שיינא שירה.

  90 יום בהם שירה לא יכולה לאכול כילדה נורמאלית ולהשביע את קיבתה.

  1,440 שעות שילדתנו המתוקה צריכה להיות תלויה בהזנה תוך ורידית בכדי לשרוד.

  אין מילים לתאר את הימים והרגעים הקשים ששירה עברה ועוברת, אין דבר קשה יותר להורים כאשר מבחוץ ברוך השם בתם נראית ילדה מהממת, מאושרת ומלאת שמחת חיים, אך בתוך גופה הקטן ישנה בעיה קשה וחמורה המונעת ממנה לאכול ככל שאר הילדות, הצער שלה, הסבל והרעב הבלתי נסבל.

  לאחר המתנה של שלושה חודשים, שירה נכנסה היום בשעה 08:30 בבוקר לניתוח קשה, ארוך ומסובך שיערך כמה שעות. אנו מלאי אמונה ותקווה שהקדוש ברוך הוא ישלח ברכה והצלחה לשליחיו – המנתח והרופאים – ובעזרתו יתברך הם יעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, וברחמיו הרבים ישלח לשירה רפואה שלימה והחלמה קלה ומהירה.

  אנו פונים אליכם בבקשה אישית, אנא מכם תשתדלו ותרבו תחינה, תפילה ובקשה לפני מלך אל רם ונישא, ותאמרו תהילים כל אחד כפי יכולתו ותבקשו רחמי שמים מרובים לרפואתה והחלמתה המהירה והשלימה של בתנו שיינא שירה בת חיה צירליא, שתעבור את הניתוח הקשה בשלום ובהצלחה מופלגה.

  ומכיוון שתפילותם של הילדים – 'תינוקות של בית רבן' מתקבלות למעלה בחיבה יתרה, אז אנו מבקשים ממנהלי ומנהלות המוסדות, מורים, מחנכים, גננים/ות אנא אמרו עם הילדים פרקי תהילים בשילוב עם מטבע לצדקה לרפואתה של הילדה בצבאות ה' – שיינא שירה בת חיה צירליא בתוך שאר חולי ישראל ולהצלחת הניתוח שיעבור בשלום.

  והן א-ל כביר לא ימאס תפילת רבים.

  לקריאה משותפת של פרקי תהילים לחץ כאן

  1542

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה