• במת הגולשות: הפנמתי מהי גאוות יחידה

  אילוסטרציה (אין קשר בין המצולמות לכתבה)
  הגדלה

  גאוות יחידה..! וואוו כמה שהמילה הזו אומרת לי הרבה! האמת לפני שנה שנתיים זה לא היה כזה מוחשי אצלי... היה את המושג גאוות יחידה, זה התקשר לביטול שזה לא פוגע אחד בשני אלא משלים אבל לא יותר מזה עכשיו בסוף השנה הזאת הכול השתנה.. • גולשת משתפת במחשבותיה האישיות • לקריאה

  גאוות יחידה..! וואוו כמה שהמילה הזו אומרת לי הרבה!

  האמת לפני שנה שנתיים זה לא היה כזה מוחשי אצלי… היה את המושג גאוות יחידה, זה התקשר לביטול שזה לא פוגע אחד בשני אלא משלים אבל לא יותר מזה עכשיו בסוף השנה הזאת הכול השתנה..

  אז זה התחיל מחברה קרובה שלא נולדה בבית חב"די והחליטה באמת לעשות שינוי בחיים ולהיות היא בעצמה חב"דית.. אח"כ המשפחה כבר תצטרף. ואני בתור חברה הייתי לצידה ותמכתי ועזרתי וייעצתי ועניתי וכל מה שאפשר..

  וכמו כל תהליך היו רגעים יפים ושמחים והיו רגעים של ספקות והיו משברים… (אי אפשר להתעלם מהמציאות..) וכמובן שבמשברים נכנסתי לתמונה יותר חזק.. הייתי צריכה לענות על שאלות קשות ועל דברים לא ברורים ולא מובנים. ותוך כדי שמעתי הרבה פעמים משפטים… כמו: "וואי אין לי כח לכל החב"ד הזה שלך" ו"מה הרבי שלכם רוצה" ו"למה כלכך הרבה הידורים" ו"מה למה הדבר מלכות שלך ארוך כל כך" ו"אני לא מבינה את המאמרים של הרבי שלכם.."

  באמת אחרי משפטים כאלו לא היה לי כל כך מה לענות אז שלחתי אותה למשפיעה..וזה הסתדר כבר ב"ה…

  אבל אח"כ הייתי יושבת וחושבת. רגע היא אמרה רבי שלכם דבר מלכות שלך וזה עשה לי משהו פתאום. הגאוות יחידה הזו התעוררה..!

  זה שאני יכלה לקרוא לרבי 'רבי שלי' רעבע!! זה שהדבר מלכות הוא שלי (כביכול). זה נגע בי חזק מאד!! כל הדברים שהיו ברורים לי שככה זה אצל כולם.. זה לא!!! פתאום זה לא מובן מאליו שהבית שלי הוא בית חב"ד ושאנחנו שליחים ושבכל מקום בבית יש תמונה של הרעבע.

  פתאום לא הכל מובן מאליו .פתאום רואים הכל באור שונה למשל: פעם ראשונה שהיא קלטה שכל בית בחב"ד יש עליו שלט בית חב"ד משפחת..x זה פשוט ריגש אותה ולי זה היה כל כך ברור…

  התחלתי לחשוב  כמה אנשים יש בעולם? כמה מתוכם יהודים? כמה דתיים? כמה חרדים? כמה חסידים? כמה חבדיים? כמה שליחים?

  הסיכוי שזה יקרה שאני ייוולד לכזה בית הוא כ לכך קטן ואני פשוט זכיתי! כפשוטו!

  פתאום חשבתי שהמשיח של כל העולם – מבחינתי אני תופסת אותו כמו אבא.. זה מרגש ומיוחד!

  עכשיו צריך להתחיל להוכיח את זה… נולדנו ככה ובאמת זכינו אבל עכשיו הגיע הזמן לעשות קניין אישי פרטי עם כל הענין.. אז בהצלחה לכולם!!!

  2073

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  3 תגובות

  1. אחות"י!!!!
   ט״ו בכסלו ה׳תשע״ז (15/12/2016) בשעה 19:07

   תכלת זה מושלם!!!!!!

  2. מחכה לגאולה!!
   י״ג בתמוז ה׳תשע״ו (19/07/2016) בשעה 12:14

   וואו ריגשת… באמת אשריינו שזכינו!

   • נחמי
    י״ד באלול ה׳תשע״ו (17/09/2016) בשעה 23:35

    רבבה….

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.