• נתניה: מאות נשים חגגו גאולה

  16 | הצג גלריה

  קרוב ל-500 נשים השתתפו באירוע השנתי של 'מטה משיח' בנתניה •  חברי המועצה טלי מולנר ואבי סלמה: "פעילות מטה משיח בעיר תגדל ותתרחב"  •  הרב שמעון וייצהנדלר הלהיב בבשורת הגאולה, כשלאחרי כן נערכו מופעים של הניה שוחט ומיכל לוויטין • לדיווח ותמונות

  קרוב ל-500 משתתפות גדשו את היכל התרבות שבשכונת 'עיר ימים' בנתניה, לערב שמח וחגיגי במיוחד תחת הכותרת "נשים חוגגות גאולה".

  המנחה, ר' אלעזר פרץ, מקבל בברכת 'ברוכות הבאות' את מאות המשתתפות מכל חלקי העיר, כשמיד מוחשך האולם ועל המסך, קליפ מיוחד עם דמותו הקדושה של הרבי שליט"א מלך המשיח.

  אל הבמה מוזמנת הגב' טלי מולנר – המשנה לראש העיר – ופעילת ציבור בשכונת 'עיר ימים' לערוך את טקס הפרשת חלה ברוב עם, לזירוז הגאולה. הגב' מולנר המשתתפת בקביעות בערב זה מידי שנה, משפחת את פעילות 'מטה משיח' הנעשית מתוך 'קירוב לבבות'.

  הרה"ח שמעון וייצהנדלר – המשפיע החסידי, מרתק את קהל המשתתפות בסיפורו של חודש אדר וההקשר לדורנו דור הגאולה.

  חבר מועצת העיר אבי סלמה – מברך בשם ראש העריייה מרים פיירברג איכר את הקהל הרחב, ומבטיח להגדיל את הפעילות הרחבה של 'מטה משיח' בעיר. את דבריו הוא מסיים בהכרזת הוקדש "יחי", ונענה במחיאות כפיים סוערות.

  הרב יוסף יצחק טאוב – רב המדרשיות, ורב קהילת "ממ"ש", מדווח לקהל המשתתפות על התרחבות פעילות מדרשיות הגאולה בעיר וקורא לכולם ליטול חלק במהפכת הגאולה.

  כעת מוכר המנחה דולר ברכה של הרבי, לטובת פעילות 'מטה משיח' בעיר.

  הסטנדאפיסטית הניה שוחט מלהביה את הקהל במופע סטנדאפ חדש וסוחפת את הקהל במשך שעה ארוכה.

  האומנית החב"דית הנודעת, מיכל לוויטין, "מגלגלת את הקהל מצחוק" במופע החדש 'כוחה של אישה'. במשך שעה וחצי יושב קהל הנשים למופע של הגב' לוויטין שהיה מוצלח במיוחד.

  נשים רבות הודו ל'מטה משיח נתניה' על הערב המוצלח, כשבעז"ה בחודשים הקרובים צפוי ערב גדול עוד יותר לטובת קהל הנשים בעיר.

  האירוע נערך בסיוע עיריית נתניה, המחלקה לתרבות חרדית בראשות סגן ראש העירייה חגי חדד, חבר המועצה משה לוי, והפרוייקטור ר' קובי לוגאסי. תוטדה מיוחדת לרועי זלצר והיחידה לתרבות תורנית, וכן ישר כח לר' משה קייזלר – יו"ר העמותה לחינוך בלתי פורמלי על תמיכתו בערב יחודי זה.  1371

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה