• תיכון בית חיה קריות מביאות משיח

  הגדלה

  גם ב'בית חיה' קריות, חשוב לנו לקיים את הרצון של הרבי ויותר מזה, בגלל כל המצב, להגביר וללמוד יותר ענייני גאולה ומשיח כדי לא סתם לאמר שמשיח מגיע כל רגע, אלא לדעת את זה. אז לצערנו הפתיחה נעשית וירטואלית ככה דרך המייל, אבל לא ניתן לזה להחליש אותנו.. לכל הפרטים

  "רואים שישנו קושי להחדיר ההכרה וההרגשה שעומדים על סף ימות המשיח ממש עד שיתחילו "לחיות" בעניני משיח וגאולה. והעצה לזה – ע"י לימוד התורה בעניני משיח וגאולה, כי, בכח התורה (חכמתו של הקב"ה שלמעלה מהעולם) לשנות טבע האדם, שגם כאשר מצד הרגש שלו נמצא עדיין ח"ו מחוץ לענין הגאולה (כיון שלא יצא עדיין מהגלות הפנימי), הרי ע"י לימוד התורה בעניני הגאולה מתעלה למעמד ומצב של גאולה, ומתחיל לחיות בעניני הגאולה, מתוך ידיעה והכרה והרגשה ש"הנה זה בא". (בלק תנש"א)

  גם ב'בית חיה' , חשוב לנו לקיים את הרצון של הרבי ויותר מזה, בגלל כל המצב, להגביר וללמוד יותר ענייני גאולה ומשיח כדי לא סתם לאמר שמשיח מגיע כל רגע, אלא לדעת את זה.

  אז לצערנו הפתיחה נעשית וירטואלית ככה דרך המייל, אבל לא ניתן לזה להחליש אותנו..

  כמה פרטים על התוכנית: 

  * התוכנית בפורמט של חברותא שבועית על חומר הלימוד שבחוברת.

  * החוברת מחולקת לפי שערים, שער = חודש, כל חודש יש לימוד מאמר, שיחה, הלכה ומדרש. לבחירתך איזה לימוד ללמוד באיזה שבוע, החובה לגמור שער בחודש (:

  * ההגרלה תערך בסוף שנה אם ח"ו משיח לא יגיע עד אז , על דולר שניתן מידו הקדושה של הרבי בין כל הבנות שהשתתפו במבצע בכל הארץ, ובעז"ה הגרלה מיוחדת נוספת רק לסניף קריות.

   התנאי לכניסה להגרלה יהיה לימוד שבועי כולל שבועות אלו (אין צורך לדווח, יאסף דיווח כולל בסוף השנה בעז"ה)

  * מצורף השער השני של החוברת שממנו אנו מתחילות את הלימוד, בעז"ה מקוות שבסוף התקופה הזאת תוכלו לקבל את החוברת מוחשית להמשך הלימוד (;

  בהצלחה גדולה, ושנזכה באמת כבר הרגע לגאולה האמיתית והשלימה!!

  קישור: https://lp.vp4.me/mbe5

   

  מודעה קריות

  שער שני

  שער שלישי

  875

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  3 תגובות

  1. קריותית בנשמה
   כ״ג בניסן ה׳תש״פ (17/04/2020) בשעה 2:15

   לאיזה כיתות זה?

  2. קריותית בנשמה
   כ״ג בניסן ה׳תש״פ (17/04/2020) בשעה 2:12

   אין על הקריות

  3. מושקי
   י״ח בניסן ה׳תש״פ (12/04/2020) בשעה 22:34

   אוווווו קריווווווותתתתתת

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה