• ערב מושקע לנשי חב"ד בחריש

  5 | הצג גלריה

  סניף נשי חב"ד חריש ממשיך בתנופת הפעילות: לאחר אירוע הפתיחה שנערך בכ"ב שבט, התקיים אירוע קיץ מיוחד ביום כ' מנחם אב, בסימן 75 שנה להסתלקות אביו של הרבי. נושא האירוע היה 'שביל הזהב לשימוש בטלפנים החכמים', במטרה להעלות את הנושא לדיון ולעורר את המודעות אליו. כהכנה לאירוע התבקשו הנשים לשלוח קטע וידאו בן דקה, בו […]

  סניף נשי חב"ד חריש ממשיך בתנופת הפעילות: לאחר אירוע הפתיחה שנערך בכ"ב שבט, התקיים אירוע קיץ מיוחד ביום כ' מנחם אב, בסימן 75 שנה להסתלקות אביו של הרבי. נושא האירוע היה 'שביל הזהב לשימוש בטלפנים החכמים', במטרה להעלות את הנושא לדיון ולעורר את המודעות אליו.

  כהכנה לאירוע התבקשו הנשים לשלוח קטע וידאו בן דקה, בו הם מספרות על שביל הזהב האישי שלהם, ועל הגבולות שהן מציבות לשימוש בטלפון. קטעי הוידאו שולבו בתכנית מולטימדיה מיוחדת שהציגה את הנושא ונועדה להיות מוקרנת באירוע.

  את פני הנשים קיבל בר קיצי מרשים ומפנק. גולת הכותרת היתה מגש פירות מעוצב, בשילוב סמל נשי חב"ד חריש, שעורר התלהבות מיוחדת.

  לאחר מכן עלו לבמה שחקניות בהופעת תיאטרון פלייבק שבוצע בשיתוף הקהל, והציג את הנושא מזווית הומוריסטית.

  התכנית המרכזית היתה הרצאתו של האורח המיוחד, הרב מנחם מינצברג מצפת, שהעביר הרצאה מרתקת בשילוב מצגת, שעסקה בנושא הכנס והעניקה תובנות וכלים לשימוש נכון במדיה על פי הוראות הרבי. ציבור הנשים היה מרותק להרצאה שעוררה דיון ער ונמשכה עד שעה מאוחרת.

  את האירוע אירגנה השליחה ונציגת נשי חב"ד חריש הגב' מירי אפשטיין, בסיוע השליחה הגב' חני כהן ונשות הקהילה.

  1328

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה