• באירוע חגיגי: הושקו "ימי המילואים" של...

  12 | הצג גלריה

  אתמול (שלישי) התקיים ערב הוקרה מיוחד לארגון הנשים נפלאו"ת מתגברות - הפועל בשנים האחרונות למען אלמנות מקרב אנ"ש. סביב לשולחנות ערוכים בטוב טעם התכנסו עשרות נשים מכל רחבי הארץ, בהן חברות העמותה ופעילות מרכזיות, נשות משפחה, רבניות ומשפיעות • לכתבה המלאה ותמונות

  אתמול (שלישי) התקיים ערב הוקרה מיוחד לארגון הנשים נפלאו"ת מתגברות – הפועל בשנים האחרונות למען אלמנות מקרב אנ"ש.

  סביב לשולחנות ערוכים בטוב טעם התכנסו עשרות נשים מכל רחבי הארץ, בהן חברות העמותה ופעילות מרכזיות, נשות משפחה, רבניות ומשפיעות.

  באירוע נחשפו המשתתפות לעשייה הרבה שקיים הארגון לאורך השנה האחרונה ולחשיבות המרכזית שלו דווקא לאורך תקופת הקורונה שהעצימה את הבדידות והקושי.

  הגב עטי פלדמן – ממייסדות הארגון, חידדה את דברי הרבי "יגעת ומצאת – אזכיר על הציון", שאותם חרת הארגון על דגלו והם שזורים בפעילותו לאורך כל הדרך.

  המשא המרכזי, מפיו של מד"א כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי, היה מרגש ומעורר במיוחד. "כשבן אדם מאבד מישהו קרוב – יש לו את האפשרות לשקוע ולהתכנס בתוך עצמו והוא יכול לקום, לצאת מעצמו ולתת לזולת", כך אמר הרב, שבירך את צוות הארגון וסיים בתפילה שהקמפיין ירשום הצלחה מופלגה.

  עוד נכחו באירוע חברת הכנסת לשעבר הגב' אנסטסיה מיכאלי, הזמרת סמדר מורג שהופיעה בפני המשתתפות, בעלת מכון היופי יעלת חן יפה לארי, רבניות ומשפיעות.

  בסיום הערב הושק קמפיין ימי השותפות המיוחדים, בהשתתפות נציגי חברת "שותפים".

  הנוכחות הנרגשות הצטרפו כ"שגרירות" וקיבלו על עצמן יעדים מרשימים במיוחד, שיאפשרו את המשך העשייה בארגון והרחבתה למעגלים נוספים של נשים.

  נשיאת "נפלאו"ת מתגברות" הגב' שניאורסון מסרה את תודתה והערכתה לכל העושים במלאכה ובהם המפיקה גב' מלכה לאה גודמן שתחי', קייטרינג ריבקין, היפר ליפסקר, עיתון אשת והצלמת חדווה רומנו.  670

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה