• לדבר רוסית איני יודעת, לחלק פרוספקט כן!

  6 | הצג גלריה

  בעשרות מוקדים מהצפון עד לדרום ברחבי הארץ חילקו פעילות עזרת אחים, פרוספקט מהודר על חג הפסח של גאולה, מבית היוצר של לשכת עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש ליהודי חבר העמים • לתמונות ודיווח

  בעשרות מוקדים מהצפון עד לדרום ברחבי הארץ חולק על פסח מהודר מבית היוצר של לשכת עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש ליהודי חבר העמים, בואי הטצרפי לפעילות עזרת אחים, והביאי את האור לאלפני נשות ישראל הדוברות רוסית בארץ, ומחכים רק לך! את השמחה והתלהבות כשתגישי להם את הפרוספקט, תראי בעצמך! הזמני לחגים הקרובים!
  בעשרות מוקדים מהצפון עד לדרום ברחבי הארץ חילקו פעילות עזרת אחים, פרוספקט מהודר על חג הפסח של גאולה, מבית היוצר של לשכת עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש ליהודי חבר העמים.
  בואי הצטרפי לפעילות עזרת אחים, והביאי את האור לאלפני נשות ישראל הדוברות רוסית בארץ, ומחכים רק לך! את השמחה והתלהבות כשתגישי להם את הפרוספקט, תראי בעצמך!

  בעשרות ערים ברחבי הארץ בהם מתגוררים אזרחים רבים יוצאי ברית המועצות, מדינות חבר העמים כיום, חגגו פורים של גאולה, השלוחים והפעילים העוסקים עם דוברי הרוסית בארץ הזמינו חומרים ממרכז עזרת אחים בארץ הקודש, לחג הפסח, לאירועי החג, הסבר על יום הולדתו של מלכנו בי"א בניסן וסעודת משיח.

   
  החומר חולק לאלפי נשים, על ידי פעילות עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש בארץ הקודש, בואי הצטרפי לפעילות, ואמצי את הסיסמה: לדבר רוסית איני יודעת, לחלק פרוספקט כן!
   
  להזמנות ומחירים לל"ג בעומר ושבועות:
  DSCF8874

  DSCF8875

  DSCF8894

  DSCF8895

  DSCF8896
  מבצע זה נערך על ידי: מרכז ההפצה 'עזרת אחים חב"ד' בארץ הקודש, 'פעילי עזרת אחים' חב"ד ליובאוויטש בארץ הקודש, 'לשכת עזרת אחים' ליובאוויטש ליהודי חבר המדינות וליוצאי ברית המועצות. ובסיוע קרן 'עזרת משה' של 'עזרת אחים'.

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.