• זה קרה היום • במת הגולשות

  הגדלה

  אבל אז הרגעתי את עצמי שהמכשיר הזה לא משקר.. הוא עובד עם הלווין ומשקלל נתונים עם המיקום של האוטובוס לפי הגי פי אס ובטח הוא טיפה מתעכב בתחנה שלפני, וכבר הוא יגיע. ובאמת נרגעתי וסמכתי עליו, האמנתי לו. והאוטובוס הגיע באיחור של דקה. עליתי לאוטובוס, שילמתי, התיישבתי ופתאום עלתה מחשבה למוחי...  • במת הגולשות

  זה קרה היום, בבוקר, חיכיתי בתחנה לאוטובוס, שיבוא לקחת אותי למחוז חפצי.

  הסתכלתי על הלוח שמראה עוד כמה דקות יבוא האוטובוס. היה רשום שבועד עשר דקות הוא יגיע. אז חיכיתי עשר דקות ואני שמה לב שהאוטובוס לא מגיע.. ממש מיהרתי.. והתחלתי כבר להילחץ, אבל אז הרגעתי את עצמי שהמכשיר הזה לא משקר.. הוא עובד עם הלווין ומשקלל נתונים עם המיקום של האוטובוס לפי הגי פי אס ובטח הוא טיפה מתעכב בתחנה שלפני, וכבר הוא יגיע. ובאמת נרגעתי וסמכתי עליו, האמנתי לו. והאוטובוס הגיע באיחור של דקה.

  עליתי לאוטובוס, שילמתי, התיישבתי ופתאום עלתה מחשבה למוחי… אמרתי לעצמי הלוואי, הלוואי שהייתי מאמינה סומכת ובטוחה ברבי כמו שסמכתי על המכשיר!!

  הרי הרעבע הבטיח וניבא והכריז שהמשיח מגיע!!

  והרבי לא אומר סתם!! יש לו מקורות הרבה יותר אמיניים מלווין ומשקלול נתונים של מיקום האוטובוס. הרעבע בקשר עם ה' הרעבע יודע מה שהוא אומר אז למה, למה למען ה' אנחנו לא סומכים על הרעבע כמו שסומכים על מכשיר חשמלי???

  אין לי תשובה חוץ ממחדל שלנו! כן, אפשר להאשים את העולם שמעלים ואת היצר הרע שמבלבל ואת הסביבה שמקשה אבל זה לא יעזור כי המשיח יגיע!!

  ולא באיחור של דקה!! ואנחנו, אנחנו אלה שנתבייש ולא ניהיה מוכנים… לא יהיה לנו כסף כדי לשלם ולא רגליים כדי ללכת להתיישב, ולא יהיה לנו את עצמנו… אנחנו צריכים לסמוך על הרעבע הרבה הרבה הרבה יותר ממה שסומכים על העמוד החשמלי שמתוקשר עם הלווין בתחנת האוטובוס!

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  5 תגובות

  1. הרבי חי לנצח!
   כ״ז באלול ה׳תשע״ז (18/09/2017) בשעה 15:23

   וואוו מזדהה לגמרי… מהמם!!

  2. משיח נאו!!!
   י״ד באלול ה׳תשע״ז (05/09/2017) בשעה 23:35

   ווואו מהממם ונוגע בווול בנקודה!!
   משיח נאוווו!!

  3. רק משיח!
   י״ד באלול ה׳תשע״ז (05/09/2017) בשעה 14:11

   איך אפשר להעלות דברים ב"במת הגולשות"?ואיך נכנסים לזה באתר?


   אפשר לשלוח למייל [email protected] והפרסום תלוי בשיקולי המערכת.

   בהצלחה

  4. אחת שמחכה להתגלות
   י״ג באלול ה׳תשע״ז (04/09/2017) בשעה 20:32

   צודקת לגמרייייייי

  5. אורו!!!!!!!!!!
   י״ג באלול ה׳תשע״ז (04/09/2017) בשעה 16:56

   יחי המלך!!
   צודקת ב100%

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.