• להרעיש עולמות: החלטות טובות לזכרה של נעמי מעודה...

  הגדלה

  חברותיה של נעמי מעודה ע"ה שנהרגה אמש בתאונת רכבת מחרידה בכפר חב"ד יצאו במיזם החלטות טובות לזכרה • "נעמי, נגעת בכולנו ועם העוצמה שלך המסת אותנו, תעלי למעלה ותרעישי עולמות, תחדרי ותגיעי לכל פינה בדרישה ברורה להביא לנו את משיח!" • הצטרפו למיזם 

  נעמי, נגעת בכולנו ועם העוצמה שלך המסת אותנו, תעלי למעלה ותרעישי עולמות, תחדרי ותגיעי לכל פינה בדרישה ברורה להביא לנו את משיח!
  בואו ותחליטו, בואו ונרעיש!

  בואו והחליטו החלטה טובה לזכרה של נעמי חיה בת יאיר יחיא ע"ה – לחצי כאן

  לצפיה בדו"ח ההחלטות הטובות שהתקבלו עד כה לחצי כאן 

   

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  9 תגובות

  1. רוזנברג
   ג׳ בכסלו ה׳תשע״ח (21/11/2017) בשעה 15:10

   נעמי שלי!מתגעגעת אליך כלכך!!

  2. עד מתי?מהלב
   כ״ז במרחשוון ה׳תשע״ח (16/11/2017) בשעה 3:51

   גלות של מממש מזעזע מאוד …

  3. בפועל ממש
   כ״ז במרחשוון ה׳תשע״ח (16/11/2017) בשעה 1:15

   לא נתפס!
   נעמי…. נומי…………..לאא

  4. משיחחחח!!!!!
   כ״ו במרחשוון ה׳תשע״ח (15/11/2017) בשעה 13:23

   מדהים כמה החלטות טובות יש לזכותה..
   סיפור קשה וכואב אבל לפחות התגלתה הכרה שאנחנו עדיין בחיים גלותיים!!
   הלוואי ותתפללי עלינו למעלה..נעמי..

  5. יחי המלך המשיח!!
   כ״ה במרחשוון ה׳תשע״ח (14/11/2017) בשעה 21:56

   מיוחד!!!!
   יישר כח לכולן!!!
   בוודאי מזרז את ההתגלות השלימה נאו!!

  6. אין על שליחעס!!!
   כ״ה במרחשוון ה׳תשע״ח (14/11/2017) בשעה 21:42

   נעמי היקרה!
   איך? תסבירי לי איך? איך עזבת אותנו ככה? בלי לומר כלום לפני? השבוע ראיתי אותך, ביום חמישי.. מחייכת כאילו הכל בסדר.. למה לא אמרת שום דבר? כולן שאלו אותנו איך זה שלא ראינו עליך כלום לפני? אבל רק מי שמכיר אותך יודע.. שלא משנה כמה תיהי עצובה וחסרת מנוחה תמיד תחייכי לכולן, תעודדי אותנו ותמיד תתענייני ותשאלי אם צריך עזרה.. אני לא אשכח שכשאמא שלך ע"ה נפטרה באנו לנחם אותך ולעודד אותך, ואת קיבלת אותנו בכזה חיוך ועודדת אותנו שהכל לטובה והרבי צריך להתגלות עכשיו! אני לא אשכח איך היינו חוזרות ביחד אחרי הגן ונפגשות אחה"צ שוב ברחבה של השיכון וממשיכות לשחק עד השקיעה.. תמיד היה לך את החיוך הכובש הזה שמעודד בכל רגע נתון, על אף כל הנסיונות הקשים שעברת- לא הפסקת אותו לרגע!
   נעמי! אני כ"כ מתגעגעת אליך! בבקשה תחזרי אלינו! איך השארת אותנו ככה? חברות? משפחה? איך החיים נראים בלעדיך? בלי החיוך הכובש של הבוקר? הודעות התעניינות על מה שקורה? המסירות הזאת שלכולם יהיה תמיד טוב??
   אני מבולבלת עם כל הרגשות שצפים..געגוע, אשמה, לו רק יכולתי להחזיר את הזמן אחורה.. רק בכמה ימים.. לדבר איתך לדרוש ממך הסבר! כעס ששוב עולה, איך עשית לנו את זה? למה לא חשבת עלינו שניה לפני??
   נעמי השבת נפגשנו בשבת כלה..למה לא אמרת כלום??? אני כל כך מתגעגעת!! אי אפשר להמשיל כבר בגלות האיומה הזאת!
   נעמי עכשיו כשאת שם לא יהיו לך שוב נסיונות אבל בבקשה רק אל תשכחי אותנו! שאנחנו עדין בגלות! תפעלי שמה בכל הכוחות שיש לך! ויש לך המון!!! אל תנוחי, תתחנני לפני הקב"ה שישלח לנו כבר את הרעבע!
   אנחנו לא שוכחים ולא סולחים עד שנגאל! וכולי תפילה שזה יקרה הרגע…
   לסיום, רציתי לומר לך תודה! על כל מה שעשית למעני.. גם כשהיה לך קשה ולא קל, לא ויתרת והקרבת את עצמך בשביל כולנו! אני מבקשת סליחה אם פגעתי בך..
   מחכה כבר שניפגש הרגע על עננים! ועד אז לא ננוח לרגע! נדרוש גאולה עכשיו!!! רעבע!! עד מתי??? מגיע לנו נאווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!

   • חיוש
    כ״ח במרחשוון ה׳תשע״ח (17/11/2017) בשעה 1:06

    עצובבבבבבב 😭😭😭😢😢😢
    הלוואי הלוואי שהגאולה תבוא!!!
    כולנו כל הזמן מבקשים דברים מה' בשבילנו על הזמן משאלות אבל דיי דיייי הגיע הזמן שנבקש באמת את הדבר האמיתי את הגאולה שכולם צריכים ונפסיק לחשוב כל הזמן רק על עצמנו!!!! ולמה ריבונו של עולם צריך להזכיר לנו ידי מכות כואבות כל כך די כמה אפשר להכות ולייסר אותנו??? כמה????????????? נמאס כבר לקום כל בוקר ולראות שלא השתנה כלום מיום אתמול ואפילו יותר גרוע להתעורר ליום והכל רגיל ואז לקבל את המכה הכי כואבת בעולם!!
    אז בבקשה בבקשה לא להיות מאלה שמסתכלים קוראים מסכימים עם מה שכתוב אבל לא מזיזים ת'עצמם ולא עושים עם זה כלום! אז בבקשה שכל אחת תיקח החלטה טובה שתוכל לעמוד בה (אני כבר קיבלתי על עצמי החלטה טובה), הקב"ה והרבי יראו כמה בנות ישראל לקחו על עצמן החלטות טובות והגיע הזמן שמשהו יעורר שם משהו למעלה!! ובעז"ה תבוא הגאולה כבר היום והלוואי עכשיו!

  7. מחכה לגאולה!!
   כ״ה במרחשוון ה׳תשע״ח (14/11/2017) בשעה 17:58

   איזה מבורך!!!!!

  8. אין על שליחעס!!!
   כ״ה במרחשוון ה׳תשע״ח (14/11/2017) בשעה 13:00

   השם המלא:
   נעמי חיה בת יאיר יחיא

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.