• אור יהודה: ערב כ"ב שבט מרומם לטובת מקווה...

  62 | הצג גלריה

  למעלה מ150 נשים מכל גווני הקשת הגיעו במוצאי שבת כ"ב שבט לדינר מושקע ויוקרתי ובעיקר עוצמתי שאורגן על ידי נשי חב"ד אור יהודה בהנהלת השליחה הרבנית נחמה דינה פרידמן • לדיווח ותמונות

  למעלה מ150 נשים מכל גווני הקשת הגיעו במוצאי שבת כ"ב שבט לדינר מושקע ויוקרתי ובעיקר עוצמתי שאורגן על ידי נשי חב"ד אור יהודה בהנהלת השליחה הרבנית נחמה דינה פרידמן.
  את שרביט ההנחיה נטלה בחן רב הגב' מלכה פרידמן.
  שליח הרבי מלך המשיח לעיר הרב מנחם מענדל הכהן פרידמן סיפר על סדרת מופתים מהרבי מלך המשיח עוד לפני 43 שנה כשבנו את בנין המקווה עד לבניית המקווה כעת בשיטת בור על גבי בור.
  בהמשך בירך רב העיר הרב ציון כהן את הקהל הרחב ואת התורמות למקוה בברכת כהנים. הרב דיבר בשבח הפעילות הענפה של שלוחי הרבי מלך המשיח לאור יהודה הרב והרבנית פרידמן לחיזוק היהדות והטהרה. הרב ציין מעלות והידורים במקווה חב"ד הנבנה בשיטת בור על בור המתאים וראוי לכל הנשים לטבול בו.
  המנחה הזמינה את גולת הכותרת של הערב-הזמרת, השחקנית והשדרנית דנה ורון שריתקה והצחיקה את הנשים בסיפורה האישי.
  במהלך הערב הוקרנו קטעי ווידאו על טהרת המשפחה, חשיבות שיפוץ המקווה, ותצלומי מקוואות.
  בהמשך נערכו מכירות פומביות של דולרים ומטבעות מהרבי שליט"א. שי מיוחד יין מ'כוס של ברכה' ניתן לנשים הרבות שחתמו על הוראת קבע  לטובת שיפוץ המקווה ובניית מקוה חב"ד הראשון בעיר!! אחת הנשים התרגשה ביותר כשזכתה לקנות מטבע קודש שניתן מידו הקדושה של הרבי שליט"א מלך המשיח וקבלה על עצמה התחזקות מיוחדת בענין הטהרה.
  הפרשת חלה חגיגית ומרגשת נערכה על ידי הגב' איה פיצחזדה.
  הערב המרומם הסתיים בשמחה ובהרגשת התעלות מיוחדת. אשרינו שזכינו.
  3315

  תגיות: , ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  תגובה אחת

  1. mushka
   כ״ח בשבט ה׳תשע״ז (24/02/2017) בשעה 2:52

   ואוו איזה יופי זה!!!
   שירה מריים דבירה שרה רחל כיףף לראות אותכם!!:)

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.