• ימי העיון של 'אור חיה': הרב ויגלר מפלטבוש הנואם המרכזי

  הגדלה

  מהנהלת המרכז העולמי לאישה היהודית נמסר שאורח הכבוד של התוכנית השנה יהיה הרב יוסף ויגלר מנהל המוסד מעין ישראל בפלטבוש שמגיע בפעם הראשונה למסע הרצאות בישראל. הרב ויגלר נודע כנואם בחסד המרתק את קהל שומעיו ברחבי בתי חב"ד בניו יורק. מאות סטודנטים כמדי שבוע מגיעים לשיעוריו בשקיקה. הרב ויגלר ילווה את כל ימי העיון במגוון הרצאות • לכתבה המלאה

  במרכז 'אור חיה' בירושלים נערכים בימים אלו לקראת שלושת ימי העיון המסורתיים של הארגון שיתקיימו גם השנה בתשעת הימים בין התאריכים ד' מנחם אב לו' מנחם אב. ימי העיון המסורתיים מתקיימים מידי שנה וכוללים שלושה ימים עמוסים של הרצאות במגוון נושאים ובהם משתתפות למעלה מ-1,000 נשים מכל רחבי הארץ. האירוע יתקיים באולמי גוטניק, בית הדפוס ירושלים כמיטב המסורת.

  מהנהלת המרכז העולמי נמסר שאורח הכבוד של התוכנית השנה יהיה הרב יוסף ויגלר מנהל המוסד מעין ישראל בפלטבוש שמגיע בפעם הראשונה למסע הרצאות בישראל. הרב ויגלר נודע כנואם בחסד המרתק את קהל שומעיו ברחבי בתי חב"ד בניו יורק. מאות סטודנטים כמדי שבוע מגיעים לשיעוריו בשקיקה. הרב ויגלר ילווה את כל ימי העיון במגוון הרצאות.

  "בכל שנה אנחנו שמחים לארח מרצה בלעדי עולמי וחושפים אותו בפני הקהל בימי העיון" אומרת לנו הגב' דניאלה גולן יו"ר המרכז העולמי. "החידוש של השנים האחרונות שאנחנו משקיעים רבות גם בקהל הנשים הצעיר במגוון הרצאות מותאמת בשבילהם", מסביר לנו גולן.

  "רואים במוחש שכמדי שנה באות נשים מכל קצוות הארץ לירושלים בימי בין המצרים, לבוא ללמוד תורה, זה מדהים" שלושת ימי העיון של 'אור חיה' יעמדו בסימן: אמונה ביטחון וגאולה. היום ראשון של ימי העיון יהיו על 'אמונה', היום שני על 'בטחון', והשלישי על גאולה'. "שמשלבים שלושה נושאים בשלושה ימים, אי אפשר לא לראות את כל נשי ישראל מצטרפים למסר כזה ברור"  עוד מתייחסת גולן לבואו של הרב וולף "אנחנו שמחים שבכל שנה אנחנו מביאים את המרצים הבכירים ביותר בעולם היהודי לנאום בימי העין שלנו" מסבירה גולן.

  מלבד ההרצאה המרכזית של הרב ויגלר, צפויים להשתתף מבחר מרצים  מרחבי הארץ ובינהם: הרב יעקב גולשמיד, מראשי ישיבת תו"ת המרכזית, הרב שניאור אשכנזי, רב בית הכנסת המרכזי בראשל"צ, הרב דב הלפרין משפיע תות"ל אלעד, הרב סענדי וילשאנסקי. לצד הרבנים המרצים ינאמו הגב' יפה קדוש, הגב' אתי בורכוב, הגב' רחל קעניג, והאמנית הציירת אורית מרטין. 

  1448

  תגיות: ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה