• הזוכה בהגרלה של צבאות השם – אצל הרבי

  10 | הצג גלריה

  הדסה ציפורה אוחנה בת שנתיים מבאר שבע טסה לחג הסוכות לרבי מלך המשיח יחד עם אימה' וזאת לאחר שזכתה בהגרלה שהתקיימה בכ' אלול בין כל החיילים/ות הרשומים לתוכנית המשפחתית של צבאות השם. יש לציין שאחיה של הדסה: אלישע זכה בחודש אדר וטס גם הוא יחד עם אביו בל"ג בעומר. כך שזו להם הזכיה השניה במשפחתם.

  הדסה ציפורה אוחנה בת שנתיים מבאר שבע טסה לחג הסוכות לרבי מלך המשיח יחד עם אימה' וזאת לאחר שזכתה בהגרלה שהתקיימה בכ' אלול בין כל החיילים/ות הרשומים לתוכנית המשפחתית של צבאות השם. יש לציין שאחיה של הדסה: אלישע זכה בחודש אדר וטס גם הוא יחד עם אביו בל"ג בעומר. כך שזו להם הזכיה השניה במשפחתם.

  התוכנית המשפחתית של צבאות השם מזכה את חבריה בהטבות מיוחדות, בהצטרפות זו, זוכים כל ילדי המשפחה: לקבל מידי חודש היישר הבייתה, את תוכנית הווידאו המרתקת והחדשנית שכבשה את הארץ: 'ראלי' יחד עם עלוני במחנה צ"ה שבועיים, דפי משימות, 'כרטיס חייל' מהודר – המוחלף בכל פעם שעולים בדרגא, הטבות במבצעים של צבאות השם (שבת צבאות השם, קעמפ מחנה משיח ועוד), מבצע יום הולדת נרחב ועוד. וכמובן גולת הכותרת – ההגרלה הדו חודשית בה זוכה החייל/ת לכרטיס חינם לרבי, וההורה המלווה מקבל השתתפות משמעותית בכרטיסו.

  מלבד זאת, באמצעות הצטרפות לתוכנית הנכם תומכים בסניף המקומי שמקבל חלק מכספי הוראת הקבע, והטבות נוספות.   ניתן להצטרף למסלול המשפחתי בכל עת, באמצעות משרדי הרישום של צבאות השם בטלפון: ‎077-500-1770‏ (השאירו הודעה ויחזרו אליכם בהקדם).

  ההגרלה הבאה תיערך בעז"ה בר"ה לחסידות – י"ט כסליו, אז יש לכם הזדמנות נוספת לזכות!

  תהילים

  תהילים_1

  ספרים

  נדנדה

  ליד דלת

  הזוכה

  בקלמקה

  אוכלת

  בסוכה

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  5 תגובות

  1. שיינדי
   י׳ בטבת ה׳תשע״ד (13/12/2013) בשעה 15:20

   חמודה ♥♥☻

  2. יחי
   ז׳ בטבת ה׳תשע״ד (10/12/2013) בשעה 22:17

   אין דברים כאלה איזה מותקקקקקקקקקק באמת מתוקה!!!

  3. חי'ה מושקא אביעד
   ח׳ בכסלו ה׳תשע״ד (11/11/2013) בשעה 20:09

   איזה חיילת של הרעבע….. כי חיילת היא לכל החיים….

  4. בתי
   י״א במרחשוון ה׳תשע״ד (15/10/2013) בשעה 13:38

   בס"ד
   ממש בובה(=

  5. רחל
   י׳ במרחשוון ה׳תשע״ד (14/10/2013) בשעה 14:09

   אוי מתוקה!

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.