• נתניה: מסיבת סיום מרגשת בפעם ה-ח"י

  13 | הצג גלריה

  מסיבת הסיום של מחזור ח"י בבי"ס חב"ד בנות בנתניה נחוגה בערב שכולו התקשרות לרבי. בסמיכות לחג הגאולה י"ב-י"ג תמוז התכנסו בנות כיתות ח' הנרגשות, האמהות, קרובות משפחה, אורחות והצוות החינוכי באולם מתנ"ס דורה, כדי לחוג את חג הסיום • לדיווח ותמונות

  מסיבת הסיום של מחזור ח"י בבי"ס חב"ד בנות בנתניה נחוגה בערב שכולו התקשרות לרבי.

  בסמיכות לחג הגאולה י"ב-י"ג תמוז התכנסו בנות כיתות ח' הנרגשות, האמהות, קרובות משפחה, אורחות והצוות החינוכי באולם מתנ"ס דורה, כדי לחוג את חג הסיום. האירוע נפתח בדברי ברכה של המנהלת הגב' גיטה וולפא, ושל המחנכות: הגב' אפרת דרורי, והגב' רחלי מרזל, אשר איחלו למסיימות המשך הצלחה בדרכן. לאחר חלוקת שי ותעודות לכל המסיימות, בירך הרב מנחם וולפא – יו"ר המוסדות את הבוגרות והוריהן. בדבריו קישר בין הסיום לחג הגאולה של האדמו"ר הריי"ץ, וברך את הבנות שימשיכו לצעוד בדרכו של הרבי, בדרך מסירות הנפש.

  במופע הפתיחה, הופיעו תלמידות כיתות ה-ז במחרוזת ניגוני חב"ד מרגשים וסוחפים, והן נתנו את האות לפתיחתו של החלק האומנותי של הערב.

  המופע המרכזי, בהצגתן של בנות כיתות ח', ובהפקתה של המורה לדרמה, הגב' מרים גולדברג, נקרא "בתי היחידה". הוא התמקד ביחסו האישי של הרבי לכל יהודי ויהודיה באשר הם. הצגה התבססה על תיאור ביקורו של ראש הממשלה מנחם בגין אצל הרבי, ובסיועו להצלת בחורה יהודיה מצרפת מהתבוללות. המופע נתן הצצה לחיי היהודים בצרפת, לאתגרים העומדים בפניהם, ולפעילות העניפה של שליחי חב"ד במדינה זו לאורך השנים, בהנהגתו של השליח הבלתי נשכח, הרב מולע אזימוב ז"ל.

  תלמידות כיתות ח' הציגו את הסיפור ברוב כישרון, במגוון דרכים: הצגה, שירה וריקוד, ובעזרת עזרים אורקוליים רבים, והקהל לא נותר אדיש, הוא צחק, התרגש ובכה לסירוגין. בסיום הערב יצאו כולן עם דמעות התרגשות בעיניהן, כשמילות שיר הסיום והמסר של ההצגה מלווים אותן:

  "כן! גם את חברה בת יחידה/לעולם את אינך בודדה. אבא אוהב לך דואג ותומך/הכל יעשה הוא בשבילך".

  IMG_0820 (Large)

  IMG_0828 (Large)

  IMG_0832 (Large)

  IMG_0896 (Large)

  IMG_0908 (Large)

  IMG_0911 (Large)

  IMG_0953 (Large)

  IMG_0976 (Large)

  IMG_1006 (Large)

  IMG_1044 (Large)

  IMG_1081 (Large)

  IMG_1087 (Large)

  תגיות: ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  3 תגובות

  1. עופרי אלמדוי
   י״ח בתמוז ה׳תשע״ה (05/07/2015) בשעה 17:00

   מהממות!!!אין עליכן!!!מתגעגעת!!!!

  2. היפה
   ט״ו בתמוז ה׳תשע״ה (02/07/2015) בשעה 15:49

   מלא הצלחות

  3. היפה
   ט״ו בתמוז ה׳תשע״ה (02/07/2015) בשעה 15:49

   סיווןןןןןןן חייםשלי!!!
   ימושלמת בהצלחה לך שנה הבאה בתיכון!
   אוריהההההה גם לך מלא הצלות אבל למה לא רואים אותך???

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.