• מרגישים לפעמים לבד?

  הגדלה

  מרגישים לפעמים לבד? גם אם אתם לא מאמינים בזה, כולנו לפעמים מרגישים לבד. היו אקטיביים בשימור קשרים. לטור המלא    

  מרגישים לפעמים לבד? גם אם אתם לא מאמינים בזה, כולנו מרגישים לפעמים לבד. אנחנו יכולים להיות עסוקים בחיים שלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו לא מחפשים חיבור עם אחרים. קשרים חזקים הם הבסיס לאושר שלנו. הם מספקים לנו תחושת שייכות, אהבה, ותמיכה מנטלית ופיזית.

   

   

   

  בעולם המודרני, זה יכול להיות קשה למצוא את הזמן לשמור על קשרים חזקים. אנחנו עסוקים בעבודה, בלימודים, בטיפול בילדים ובניהול הבית. ואז, כשאנחנו מוצאים זמן פנוי, אנחנו לפעמים מעדיפים לנוח, להעביר את הזמן בטלפון, או לעשות משהו שאנחנו אוהבים.

   

   

   

  אבל חשוב לזכור שקשרים חזקים הם השקעה. הם דורשים זמן ומאמץ. אם אנחנו רוצים ליהנות מהיתרונות של קשרים חזקים, אנחנו צריכים להיות אקטיביים בשימורם.

   

   

   

  טיפים לשימור קשרים:

   

  הקדישו זמן לאנשים החשובים לכם. זה נשמע כמו קלישאה, אבל זה חשוב באמת. קבעו זמן קבוע להיפגש עם החברים והמשפחה שלכם, גם אם זה רק שעה ביום.

  היו יצירתיים. אל תתנו לחיים העמוסים שלכם להפוך את הקשרים שלכם לחדגוניים. מצא דרכים חדשות ויצירתיות להפגש עם האנשים החשובים לכם, כגון פעילות משותפת או אירוע מיוחד.

  שלחו הודעות קוליות או הודעות טקסט לחברים ובני משפחה שלכם רק כדי לומר שלום. זו דרך נהדרת לשמור על קשר גם אם אתם לא יכולים להיפגש פנים אל פנים. (אני עושה את זה לפעמים, שולח הודעה לכמה אנשים: "מה שלומך?" ונותן לשיחה להתגלגל).

  זכרו, קשרים חזקים הם השקעה. הם דורשים זמן ומאמץ, אבל הם שווים את זה.

   

  מאת: שמואל הראל

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.