• מגזין עפולה על פרוייקט "אתחלתא ליולדת"

  3 | הצג גלריה

  פרויקט 'אתחלתא - ליולדת' הוא פרויקט התנדבותי רחב היקף, המעניק תמיכה לאמהות ולמשפחותיהן לאחר הלידה, באזור העיר עפולה והסביבה. העזרה באה לידי ביטוי בעזרה בטיפול ברך הנולד, העסקת ילדים נוספים במשפחה, כמובן מתן אוזן קשבת לאמא הטריה בהתמודדויות החדשות ובמשלוח ארוחות בוקר מפנקות בריאות וטעימות עד לפתח ביתה של היולדת במשך שבוע

   

  "אתחלתא – ליולדת" – לראשונה בעפולה!

  פרויקט 'אתחלתא – ליולדת' הוא פרויקט התנדבותי רחב היקף, המעניק תמיכה לאמהות ולמשפחותיהן לאחר הלידה, באזור העיר עפולה והסביבה.

  העזרה באה לידי ביטוי בעזרה בטיפול ברך הנולד, העסקת ילדים נוספים במשפחה, כמובן מתן אוזן קשבת לאמא הטריה בהתמודדויות החדשות ובמשלוח ארוחות בוקר מפנקות בריאות וטעימות עד לפתח ביתה של היולדת במשך שבוע.

   

  ארוחת הבוקר נשלחת באריזה אסטתית ומפנקת של בית הקפה, הכל מהתפריט המגוון של קפה מדרש-אתחלתא הכולל גם מאפים, לחמי שאור טריים הנאפים במקום, פשטידות ועוד.

  המשלוח לבית היולדת מתבצע ע"י מתנדבות אכפתיות החפצות לתרום מזמנן והונן.

  החידוש – אם עד היום, מסיבות תקציביות, נהנו משירות דומה רק קהילות חב"ד מעתה יוכלו כלל ציבור היולדות בעפולה להנות משירות זה ללא שייכות דתית..

  חשוב לציין כי המיזם אינו נתמך ע"י אף גוף ממשלתי או מוניציפאלי ואנו תלויים בתרומות ובנדבת ליבו של הציבור בלבד. אנו מצפים להוציא לפועל את המיזם יד לאחר החגים ובימים אלו נמצאים במו"מ עם גורמים בעלי עניין לבחינת שת"פ לטובת היולדות בשאיפה להפוך זאת לפרויקט ארצי חוצה מגזרים.

   

   

   

  ברצוננו לפנות לכל אחת המעוניינת ויכולה לתרום מזמנה לטובת העשייה המבורכת להצטרף אלינו בשמחה. בעזרת השם ביחד נצליח ליצור כאן שינוי חברתי אמיתי באהבת ישראל ומתוך ערבות הדדית ונשמש דוגמה ומופת גם לערים אחרות.

   

   

  תורמים/ות, מתנדבות וגופים המעוניינים לתת חסות ולשתף פעולה מוזמנים בשמחה ליצור עמנו קשר.

  מרכז אתחלתא- משה שרת 54 עפולה, לפרטים, תרומה והצטרפות: 052-5449307ארוחה לכל יולדת

  כתבה מאינדקס ליולדת

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  3 תגובות

  1. ורדה חדד
   ל׳ בכסלו ה׳תשע״ד (03/12/2013) בשעה 16:21

   אתם פשוט מלאכים אין מלים

   • ורדה חדד
    ל׳ בכסלו ה׳תשע״ד (03/12/2013) בשעה 16:26

    אתם פשוט מלאכים אין מלים

  2. חבדניקית גאה
   ל׳ בכסלו ה׳תשע״ד (03/12/2013) בשעה 16:08

   מתי כבר יתפרסמו תמונות משבת צ"ה?
   אני מכירה הרבה בנות שהיו שם….:)

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.