• אירוע ענק לאישה החרדית מבית עיתון המבשר

  15 | הצג גלריה

  אירוע הענק 'לבית' בחסות עיריית ירושלים מבית עיתון המבשר המתקיים זו השנה ה-11 ברציפות רשם הצלחה חסרת תקדים, ענקיות המשק הציגו את מיטב התוצרים והשירותים לצד השקעה ייחודית בהפקות תוכן ותכניות חינוכיות מעצימות. מופע הסיום המרכזי 'קומי צאי' בהפקת טלי אברהמי • לכתבה המלאה

  22,000 משתתפות גדשו את בנייני האומה

  צילומים: חיים טויטו, מענדי קורנט.

  אירוע הענק 'לבית' בחסות עיריית ירושלים מבית עיתון המבשר המתקיים זו השנה ה-11 ברציפות רשם הצלחה חסרת תקדים, ענקיות המשק הציגו את מיטב התוצרים והשירותים לצד השקעה ייחודית בהפקות תוכן ותכניות חינוכיות מעצימות ועוצמתיות, את היריד חתם מופע הסיום המרכזי 'קומי צאי' בהפקת טלי אברהמי. מעל 22 אלף משתתפות מכל רחבי הארץ פקדו במהלך יום האירוע את מתחם בנייני האומה בירושלים ונטלו חלק בשלל התכניות שהוצגו במקום לאורך שעות היום והלילה.

  אירוע 'לבית', המתקיים זו השנה ה-11 ברציפות רשם הצלחה כבירה וחסרת תקדים בהיקפה. אירועי היום על שלל תחומיו וגווניו, החל מתחרויות מוזיקה ובישול בחודש הקודם לאירוע, אולמות מלאות בדוכנים מרהיבים ומושקעים משלל חברות המובילות במשק הישראלי, יריד השוק הענק, הפקות אולמות חדרי תוכן מעצימים ומרתקים, מתחם גלגל ההגרלות, לצד הפקת ענק מופע הסיום 'קומי צאי' בהפקת טלי אברהמי.

  מתחם הכניסה עוצב במסכי לד לצד כלי נגינה ענקיים כחלק משילוב האירוע לתחרות כתיבת שירה,  מתחם תצוגות של בנייני האומה הכילה עשרות מתחמי תצוגה לחברות המובילות במשק עם חלוקה לפי נושאים, תינוקות וילדים לצד ויטמינים ותוספי התזונה, בתי החולים לצד ארגוני רפואה, ארגוני חסד לצד דוכני מכירה, יריד אומניות חרדיות, ועוד שלל פעילויות מרתקות והפתעות מסקרנות בעשרות הדוכנים במתחם.

  חדרי תוכן עשירים עם מגוון ענק של מופעים וסדנאות לכל אורך שעות האירוע, חדרי התוכן תוכננו במחשבה ובהשקעה שכל אחת מבין אלפי המשתתפות תוכל להתאים לעצמה את התוכן המותאם בשבילה, בין שלל המופעים והסדנאות העשירות ריגש במיוחד מופע 'משפחה במבחן' בני משפחת גולדברג שהאבא אלעזר מרדכי נהרג באסון מירון עלו בהרכב מלא על הבמה האלמנה לצד 4 הבנות והתינוק בן החודשיים שנקרא על שמו של האבא ומספרי על ההתמודדות היומיומית שלהם, בנוסף היה ניתן למצוא סדנאות קולינריות, תזונה נכונה במשפחה, ועוד שלל ענק של תכניות מלוות בסטנדאפ ומוגשות בצורה מבוקרת ומותאמת לאשה החרדית.

  לראשונה באירוע הושק מתחם גלגל ההגרלות עם פרסים בשווי של מעל 100,000 ₪ הזוכות המאושרות זכו בשלל פרסים שווים במיוחד חופשה כשרה למהדרין באירופה לצד חופשות בישראל, מקרר או מקפיא לצד עוד שלל ענק של מוצרים לבית, מתנת עיתון המבשר. המטבח הבריא שריכז אליו את המתמודדות שהתמודדו בתחרות הבישול במהלך 6 שבועות עם משימות שונות טרום האירוע, עם שלב הגמר על הבמה במטבח הבריא בשילוב קטעי שירה ופאנלים בריאות בהגשת תזונאיות קופ"ח מאוחדת איך להשאיר את המתכונים מתוקים וטעימים אבל לשדרג אותם לבריאים יותר, לעידוד השתתפות והצבעה היה פרסים יקרי ערך למשתתפות בפעילויות אינטראקטיביות חווייתיות במטבח.

  שיאו של היריד נחתם במופע סיום עוצמתי 'קומי צאי', בהפקת טלי אברהמי. אלפי משתתפות גדשו את האולם המרכזי אולם דולצ'ין בבנייני האומה, כרטיסים לאירוע נמכרים בעשרות מוקדים ברחבי הארץ שבוע לפני האירוע, 24 שעות לאחר פתיחת המכירה אזלו הכרטיסים לאולם והיה ניתן להשיג כרטיסים ליציע בלבד בערים המרוחקות.

  בהנהלת 'המבשר' מציינים בסיפוק את השלמת המטרה הנכספת להעניק פסק זמן לעקרת הבית היהודית ואם המשפחה העסוקה כל העת בשגרת גידול וחינוך צאצאיה ומטלות הבית, לשבור את השגרה היום־יומית בשעות מהנות ומעצימות ואגירת כוחות להמשך תפקידה רב־האחריות.

  566

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.

גללי למעלה