• עוד שבוע מהיום – יום שכולו בשבילך!

  3 | הצג גלריה

  ארגון נשי חב"ד צפת מזמין את נשות צפת והסביבה להשתתף ביום עיון עוצמתי בנושא הבית היהודי! יום העיון יתקיים בתאריך ה' אב לכבוד הארי ז"ל בבית יגאל אלון. פנינו עבורכן למארגנות כדי לתת לכן את כל הפרטים. לפרטים המלאים

  *ראשית, מהי מטרת הכנס ?*

  בשנה מיוחדת זו, שנת הקהל, הרבי אומר שכל יהודי הוא מלך. אנו הנשים תמיד מלכות.  מנהיגות ומובילות את הבית!  לכן הושקעה חשיבה רבה ומדויקת על מנת שכל אישה שמגיעה לכנס תרגיש מלכה,  ותצא עם כוחות וכלים מעשיים איתם תוכל להמשיך לבנות את ביתה מתוך חיבור לתפקידה הנעלה והשליחות הייחודית שלה בארמונה הפרטי.

   

  *מה יהיו התכנים ביום העיון?*

  השנה בכנס נהנה מהפקה ייחודית ומרתקת! במהלך היום יהנו הנשים מהרצאות מרתקות בנושא הבית היהודי, לימוד הלכות בנושא זה, לימוד הלכות בית הבחירה, הרצאה מרתקת מפי המרצה הידועה ש. זליקוביץ על הובלת שינויים במערכות יחסים, ומופע עוצמתי ומטלטל משולב מסך ובמה שהופק במיוחד לכנס זה. בנוסף, יישאו דברים רבנים ורבניות מהשורה הראשונה!

   

  *נשמע שחשבתן על הכל! אך האם דאגתן גם לגשמיות טובה?*

  בוודאי! כל אישה תהנה מארוחה חלבית עשירה, אישית ומפנקת אשר תוגש בלובי הממוזג ליד לצד מקומות ישיבה כיאה למלכה!

   

  *מה הרשמים והמשובים אותם קיבלתן על יום העיון בעבר?*

  נשים אשר זכו להיות ביום העיון בעבר, שיתפו אותנו כי  הן קיבלו כח ועוצמה למלא את תפקידיהן הרבים מתוך חיבור ושמחה וקיבלו כלים פרקטיים על מנת להוסיף אור בחייהן האישיים, בארמונן הפרטי ובהשפעה על הסביבה.

   

  *האם יהיה ניתן להכניס תינוקות?*

  גם על זה חשבנו. בלובי בית יגאל אלון יוקצה מתחם ממוזג אליו הנשים תוכלנה להביא בייביסיטר שתשמור על תינוקן כדי שתהיינה פנויות לחלוטין לשמוע ולהתמלא.

   

  *כמה מילים לסיכום?*

  השתתפות ביום זה היא זכות גדולה וחובה לכל אישה שרוצה להיטען ולהתמלא בכוחות להמשך תפקידה בממלכתה הפרטית. בפרט שאנו עומדים לקראת סיומה של שנת הקהל.

   

  אז קדימה! זריזות מקדימות!

  הרשמי במחיר מוזל עד כ"ט תמוז באחת מהאפשרויות המופיעות במודעות.

  כמו כן, ישנה בחירה בין הרצאות , מספר המקומות בכל הרצאה מוגבל. הבטיחי את מקומך בהרצאה בה הינך מתעניינת.

  רשמי לעצמך: יום ראשון, ה' מנחם אב, 23.7 בית יגאל אלון.

  להרשמה לחצי כאן

  מחכות לך!

   

   

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.