• הכנס הארצי: מכירת הכרטיסים בעיצומה

  2 | הצג גלריה

  פחות מחודש לכנס הארצי של נשי ובנות חב"ד, והכרטיסים כבר אזלו, כמעט, לכנס הבוקר. לכנס הצהריים מכירת הכרטיסים בעיצומה, דרך המערך המשודרג שנפתח השנה, באמצעות אתר הרישום או בטלפון באמצעות נציגת מכירות. לסיפור המלא

  פחות מחודש לכנס הארצי של נשי ובנות חב"ד, והכרטיסים כבר אזלו, כמעט, לכנס הבוקר. לכנס הצהריים מכירת הכרטיסים בעיצומה, דרך המערך המשודרג שנפתח השנה, באמצעות אתר הרישום או בטלפון באמצעות נציגת מכירות.

  בסימן "ארמוניה- הרמוניה", סקרנו בסקרנות את נושאי הכנס המופעים בהזמנה. מצאנו שם הרמוניה בין שמיים לבריות, בין גשמיות לרוחניות, בין הפכים ובין קצוות בחייה של עקרת הבית- עיקר הבית, ובין ימים של טרום גאולה- לגאולה האמיתית והשלמה.

  האמנם? האם גשמיות ורוחניות יחד יהלכו?

  וכיצד? איך ניתן לגשר בין שמים לארץ, להפגיש קווים מקבילים ולשאת הפכים?

  דומה, כי הכנס עצמו הוא משל לכך. המפגש המדהים של תכנים עמוקים, חסידיים ומרגשים, המקבלים ביטוי מלא רושם ועוצמה בכלים החדשניים ביותר, באפקטים המתקדמים, באור ובקול, בצליל ובמחול, חורת בלבנו, המשתתפות, את ההרמוניה הייחודית, מידי כנס, שנה אחר שנה.

  אך בכל זאת, איך מתרגמים זאת לחיי המעשה, יום יום, שעה שעה?

  "את זאת, כמובן, נראה בכנס" מחייכת הרבנית הינדה גערליצקי, יו"ר הכנס. ובכל זאת ניאותה לשתף ולחשוף מעט על ההרמוניה הנפלאה הזו.

  "ארמוניה- הרמוניה" מביאה בכנפיה חידושים מרעננים:

  מופע פתיחה מרתק ומטלטל, מימי בראשית לנשיאות הרבי.

  שיתוף וידיאו בינלאומי – משא מרתק מפי הגב' חנה גנזבורג, ארה"ב.

  קטעי דרמה סוחפים- הפקה בלעדית לכנס- הגב' יהודית לזרוביץ', מההצגה אם המלכות, בתכנית אמנותית חדשה ומרגשת.

  קטעי וידיאו נדירים ומיוחדים.

  ולצד החידושים- מיטב המסורת של הכנסים: סיפורים אישיים מרגשים, הרצאות מרתקות, מחולות ומופעים אטרקטיביים, לימוד משותף, מולטימדיה, ראיונות, ועוד ועוד.

  "הרבי רוצה שתהיי כאן, וגם הרבי נמצא עמנו כאן בכנס, מידי שנה" טוענת בלהט המיוחד לה הרבנית גערליצקי. "ניתן להרגיש זאת במוחש, באוויר יש רטט של התרגשות, אחדות והתקשרות. זו הזכות שלנו, זה היוקר המיוחד שהרבי רוחש לנשי ובנות חב"ד. אשרינו!"

  מכירת הכרטיסים במוקד המשודרג, באתר הרישום : www.eventim.co.il/habad

  ניתן לפנות גם בטלפון לנציגת מכירות: 03-5111791

   

  00

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.