• פעילות מושקעת וססגונית לילדי ירושלים

  5 | הצג גלריה

  אזעקת הצבע האדום שנשמעה בירושלים, לא השאירה בבית את מאות הילדים שהוזמנו מבעוד יום ליום הפעילות שהכינה להם עמותת חסדי יוסף. בתוך מתחם מוצלל ורחב ידיים, התקיימה פעילות עשירה לילדים ולאמהותיהם שברובם מגיעים מרקעים כלכליים ומצוקתיים קשים. זאת היתה הזדמנות נדירה למשפחות ולילדים להנות במשותף מיריד מגוון וממוקדי פעילות אטרקטיבים – וכל זאת חינם אין כסף • דיווח ותמונות

  אזעקת הצבע האדום שנשמעה בירושלים, לא השאירה בבית את מאות הילדים שהוזמנו מבעוד יום ליום הפעילות שהכינה להם עמותת חסדי יוסף.

  בתוך מתחם מוצלל ורחב ידיים, התקיימה פעילות עשירה לילדים ולאמהותיהם שברובם מגיעים מרקעים כלכליים ומצוקתיים קשים. זאת היתה הזדמנות נדירה למשפחות ולילדים להנות במשותף מיריד מגוון וממוקדי פעילות אטרקטיבים – וכל זאת חינם אין כסף.

  ראינו את הילדים מקפצים בין מתקני הטרמפולינות גולשים מגבהים "מפחידים" ומנתרים על משטחים קפיצים. לצלילי המוזיקה הקסומה שהושמעה ברקע, התקיימו מופעים עליזים של ליצנים. שקיות הפופקורן ומקלות הסוכר המנופח והאוורירי חולקו לכל דורש – וכולם דרשו…

  לא רק האמהות התענגו מנחת לראות את ילדיהם מאושרים ומחייכים, שמחים עד אין קץ ומופתעים משפע המתנות שקבלו. הידיים הקטנות כמעט ולא הצליחו לאחוז בבת אחת את מיני המתיקה, המתנות, הבלונים, ההפתעות השונות והזכיות בהגרלות.

  הארוע נחתם בארוחת צהריים ארוזה ובחלוקת שי בעל ערך גם לילדים וגם למבוגרים. בחסדי יוסף מדגישים, שלמרות ההתלבטויות אם לקיים את הארוע בצל מבצע "צוק איתן", הוחלט שלא למנוע מהילדים את רגעי האושר והשמחה שחכו להם זמן רב, מה עוד שהמתחם כולו הוקם בסמוך ובנראה למרחב מוגן גדול דיו כדי לקלוט בשעת אזעקת אמת ח"ו את כל המוזמנים. בין המשפחות שהוזמנו לארוע היו גם כאלה שאינן יכולות לשלוח את הילדים לקייטנות – אפילו המסובסדות שבהם.

  פעילות החסד המתקיימת ע"י ארגון "חסדי יוסף" פרושה על פני כל השנה, המשוב המרגש שמגיע מהילדים ומהמשפחות, מהווה את הדלק להמשיך את מסורת הנתינה.

  DSC_3614

  DSC_4347

  DSC_4369

  DSC_4492

  תגיות: , ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  תגובה אחת

  1. דבורה אסולין
   כ״ד בתמוז ה׳תשע״ד (22/07/2014) בשעה 15:00

   היא בכיתה שלי

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.