• נשות חב"ד בלוד ביוזמה למען החיילים בעזה

  הגדלה

  שיתוף פעולה מעניין נוצר בין רב, חסיד ברסלב, לנשות חב"ד מקהילת חב"ד בעיר לוד, על רקע התגייסותם של אזרחים רבים למען חיילי צה"ל המוסרים את נפשם בחזית • דבורי מרטון, חסידת חב"ד תושבת לוד שמרכזת בביתה את המשלוחים המיועדים לחלוקה, הכוללים ממתקים, פריטי לבוש, מוצרי היגיינה ומכתבים מילדים ללוחמים בעזה, מספרת כי בעקבות היוזמה "נשות הקהילה אספו כסף לרכוש לכל חייל את ספר החת"ת, בגלל דברי הרבי שיש סגולה בכך" • לסיפור המלא

  שיתוף פעולה מעניין נוצר בין רב, חסיד ברסלב, לנשות חב"ד מקהילת חב"ד בעיר לוד, על רקע התגייסותם של אזרחים רבים למען חיילי צה"ל המוסרים את נפשם בחזית.

  במסגרת יוזמה פרטית נרכשו אלף ספרי חת"ת (סידור תפילה הכולל את חמשת חומשי תורה, ספר התהילים והתניא) עבור החיילים. "שמעתי שנשות חב"ד בלוד מחלקות אוכל וחשבתי שאפשר לחלק גם משהו רוחני, שזה וודאי עוזר וברוך השם זה התקדם מאוד יפה ורכשנו אלף ספרים". אומר הרב מברסלב.

  דבורי מרטון, חסידת חב"ד תושבת לוד שמרכזת בביתה את המשלוחים המיועדים לחלוקה, הכוללים ממתקים, פריטי לבוש, מוצרי היגיינה ומכתבים מילדים ללוחמים בעזה, מספרת כי בעקבות היוזמה "נשות הקהילה אספו כסף לרכוש לכל חייל את ספר החת"ת, בגלל דברי הרבי שיש סגולה בכך".

  לדבריה של דבורי, הרבי מליובאוויטש אמר כי ספר החת"ת מסוגל לשמירה והגנה וחסידי חב"ד נוהגים לשים אותו ברכב, אפילו כשמדובר בנסיעה קצרה: "אנחנו יודעים שהיו ניסים בזכות הספר הזה" אומרת דבורי.

  תגיות: , ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.