• רחובות: התוועדות ר"ח כסלו והגרלה מרגשת

  24 | הצג גלריה

  נחשף אצל נשות רחובות הרצון העז להיות אצל הרבי! אתמול, ראש חודש כסליו, היום הבהיר נערכה התוועדות וסעודת הודי'ה למאות נשים שבאו פשוט להודות להשם. את הערב פתח הרב קטורזה בדבר תורה והסבר על מהות היום. את החלק המצחיק/רציני/מיוחד במינו העביר השחקן תומר רטהאוז דרך סיפורו האישי המרתק. "דובדבן" הערב היה הגרלה על כרטיס טיסה לרבי לנשים שלא זכו להיות אצל הרבי למעלה מ-5 שנים. דיווח ותמונות

  נחשף אצל נשות רחובות הרצון העז להיות אצל הרבי! אתמול, ראש חודש כסליו, היום הבהיר נערכה התוועדות וסעודת הודי'ה למאות נשים שבאו פשוט להודות להשם. את הערב פתח הרב קטורזה בדבר תורה והסבר על מהות היום. את החלק המצחיק/רציני/מיוחד במינו העביר השחקן תומר רטהאוז דרך סיפורו האישי המרתק. "דובדבן" הערב היה הגרלה על כרטיס טיסה לרבי לנשים שלא זכו להיות אצל הרבי למעלה מ-5 שנים.
  המבצע " ממתי לא היית אצל הרבי?" התחיל לפני פחות מחודש לאחר שקבוצת הנשים שחזרה מתשרי אצל הרבי, החליטה החלטה טובה ויהי מה: לעודד/לדרבן/לעזור בגשמיות וברוחניות לנשים שכבר מזמן מזמן לא היו.
  הרבה נשים התרעננו מהמבצע והתחילו במסע של הנפקת דרכונים, ויזות ובעיקר תפילות וסגולות שונות בכדי באמת לזכות ולנסוע.
  בפועל נקנו הרבה כרטיסים וגם נשים קנו אחת לחברתה וכן נאספו תרומות לטובת הזוכה… בסופו של דבר זכו 3 נשים לממש את הזכיה עד תשרי ע"ו.

  בעזה"ש, שהרבי יקדים את כולן.

  .dgd

  unnamed (1)

  unnamed (2)

  unnamed (3)

  unnamed (4)

  unnamed (5)

  unnamed (6)

  unnamed (7)

  unnamed (8)

  unnamed (9)

  unnamed (10)

  unnamed (11)

  unnamed (12)

  unnamed (13)

  unnamed (14)

  unnamed (15)

  unnamed (16)

  unnamed (17)

  unnamed (18)

  unnamed (19)

  unnamed (20)

  unnamed (21)

  unnamed

  תגיות: ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.