• שבת יו"ד שבט: תכניה משודרגת לכל המשפחה בשבת שכולה...

  הגדלה

  בימים אלו עובדות צוות נרחב של נשים ומשפיעות מטעם ארגון 'מטה משיח בארץ הקודש' על ארגון תכנית הנשים ב'שבת שכולה משיח' למשפחות אנ"ש • והשנה, מפתיעים 'מטה משיח' עם שבת ייחודית ומושקעת, בעלת חידושים מיוחדים, המותאמים לכל המשפחה כולה, המשלבת בתוכה גשמיות מעולה יחד עם תוכן חסידי ברמה גבוהה • לסיפור המלא

  בימים אלו עובדות צוות נרחב של נשים ומשפיעות מטעם ארגון 'מטה משיח בארץ הקודש' על ארגון תכנית הנשים ב'שבת שכולה משיח' למשפחות אנ"ש.

  והשנה, מפתיעים 'מטה משיח' עם שבת ייחודית ומושקעת, בעלת חידושים מיוחדים, המותאמים לכל המשפחה כולה, המשלבת בתוכה גשמיות מעולה יחד עם תוכן חסידי ברמה גבוהה, כל זאת לרגל יום קבלת הנשיאות של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח, יו"ד בשבט.

  בנוסף לתכניה המשודרגת לנשים ולאנשים, תתקיים פעילות מושקעת ומגוונת לילדים ולילדות, באווירה חסידית מלאת התקשרות עם צוות מדריכים ומדריכות מסור, מה שיאפשר להורים להנות משבת חסידית רווית תכנים והתוועדויות, ללא דאגה לתעסוקת הילדים במהלך השבת.

  השבת תיערך כסוף שבוע, ותתקיים אי"ה בימים חמישי, שישי ושבת (ט', י' י"א שבט 29-31 בינואר למניינם), במתכונת מחודשת ומשופרת במלון 'המלך שלמה' טבריה.

  מלון 'המלך שלמה' ממוקם על צלע הר חשוף לאוויר הצלול של פסגות הגליל התחתון, וממנו נשקף נופה המרהיב ועוצר הנשימה של הכנרת, רמת הגולן וקברי הצדיקים הפזורים באזור טבריה. המלון מוקף בגנים מרהיבי עין ומרפסת המשמשת כתצפית גדולה המשקיפה לכנרת.

  המלון ידוע כנותן אירוח ברמה גבוהה יחד עם שירות אישי וידידותי.

  מהנהלת המטה נמסר שחדרי המלון כולם הושכרו לטובת השבת, על שלל אולמותיו וחדרי האוכל שבו, כך שתתאפשר שבת חסידית למהדרין, על טהרת ההתקשרות לנשיא הדור – הרבי מלך המשיח.

  אתר נשי ובנות חב"ד ימשיך לעקוב ולדווח.

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.