• עזרת אחים: מפיצות יהדות לדוברות הרוסית בארץ

  6 | הצג גלריה

  בעשרות מוקדים מהצפון עד לדרום ברחבי הארץ חולקו לקראת חג הפסח פרוספקט מהודר מבית היוצר של לשכת עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש ליהודי חבר העמים, בואי הצטרפי לפעילות עזרת אחים, והביאי את האור לאלפי נשות ישראל הדוברות רוסית בארץ, ומחכים רק לך! את השמחה והתלהבות כשתגישי להם את הפרוספקט, תראי בעצמך! • לסיפור המלא

  בעשרות מוקדים מהצפון עד לדרום ברחבי הארץ חילקו פעילות עזרת אחים, פרוספקט מהודר על חג הפסח של גאולה, מבית היוצר של לשכת עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש ליהודי חבר העמים.

  בואי הצטרפי לפעילות עזרת אחים, והביאי את האור לאלפני נשות ישראל הדוברות רוסית בארץ, ומחכים רק לך! את השמחה והתלהבות כשתגישי להם את הפרוספקט, תראי בעצמך!

  בעשרות ערים ברחבי הארץ בהם מתגוררים אזרחים רבים יוצאי ברית המועצות, מדינות חבר העמים כיום, חגגו פסח של גאולה, השלוחים והפעילים העוסקים עם דוברי הרוסית בארץ הזמינו חומרים ממרכז עזרת אחים בארץ הקודש, לחג הפסח, מצוות החג, סעודת משיח נבואות נשיא הדור ומנהיגו.

  החומר האיכותי נערך על ידי על ידי משרדי ההוצאה לאור 'יסטוקי-חב"ד' – מרכז ההוצאה לאור של יהדות מולדובה, שהוקדש לזיכרון נשמת השליח הרב זלמן טובי' הכהן ע"ה אבלסקי, הרב הראשי למולדובה, מקים ומייסד מכון ההוצאה לאור, בספרונים, ספרים, מגזינים, עיתונים, חומרי הסברה ועוד, שנערכו על ידו ובפיקוחו.

  החומר חולק לאלפי נשים, על ידי פעילות עזרת אחים חב"ד ליובאוויטש בארץ הקודש, בואי הצטרפי לפעילות, ואמצי את הסיסמה: לדבר רוסית איני יודעת, לחלק פרוספקט כן!

  מבצע זה נערך על ידי: מרכז ההפצה 'עזרת אחים חב"ד' בארץ הקודש, 'פעילי עזרת אחים' חב"ד ליובאוויטש בארץ הקודש, 'לשכת עזרת אחים' ליובאוויטש ליהודי חבר המדינות וליוצאי ברית המועצות. ובסיוע קרן 'עזרת משה' של 'עזרת אחים'.

  ניתן להזמין שלל הפקות נוספות, כמו עלוני שבע מצוות בני נח, ופרוספקטים למבצע תפילין, ועלוני הסבר לימות השנה.

  להזמנות ומחירים ל"ג בעומר ושבועות:
   [email protected]

   

  IMG_1632

  IMG_1652

  IMG_1923

  IMG_1927

  IMG_1931

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.