• הצלחה אדירה ליום העיון השנתי של נשי חב"ד הצעירות

  19 | הצג גלריה

  הצלחה רבה ליום העיון השנתי של נשי חב"ד הצעירות בכפר חב"ד, שעמד בסימן: כמה טו"ב לחזור הביתה. הכנס הטו"ב! בבוקר נהנו הנשים מטעימת בוקר קלה ומושקעת, והשתתפות במכירה הסינית שעוצבה בטוב טעם. לאחר מכן השתתפו בסדנאות המקצועיות שנבחרו בקפידה • דיווח וגלריה

  הצלחה רבה ליום העיון השנתי של נשי חב"ד הצעירות בכפר חב"ד, שעמד בסימן: כמה טו"ב לחזור הביתה. הכנס הטו"ב!

  בבוקר נהנו הנשים מטעימת בוקר קלה ומושקעת, והשתתפות במכירה הסינית שעוצבה בטוב טעם. לאחר מכן השתתפו בסדנאות המקצועיות שנבחרו בקפידה.

  הגב' טובי הניג, כותבת מדור "נווה ב"בתוך משפחה", הסבירה איך נוצרים קונפליקטים, מהו "חוזה הנישואין הבלתי כתוב" ונתנה עצות מעשיות ליצור אוירה טובה בבית.

  הגב' אילנה אוירכמן, יועצת ומנחת הורים נתנה עצות וטיפים כיצד מתגברים בגיל ההתבגרות ומעניקים חוסן נפשי ורוחני למתבגר.

  ד"ר מרים בואר-אקרמן הרחיבה על הדינמיות המשתנה במעגל חיי האשה ונתנה כלים חשובים.

  הרב עומר הלוידיבר על כך שרבים ממאמרי חזל מזרזים את בני זוג לשוחח על דברים משותפים בתשומת לב וסובלנות לדעה של השני ואז לפעול בהסכמה והדדיות. כך נגיע לשלום בית אמיתי.

  הגב' ציפי גלויברמן הסבירה על קשר בין גוף לנפש וכמה הכרחי המגע וקשר העין בין בני המשפחה.

  ר' שמריה חן בגישתו החינוכית המיוחדת, נתן כיוון מחשבה ודרך לאתר את הילד שבסיכון, כדי שנוכל לאתר אותו בזמן ולכוון אותו לכיוון הנכון.

  לאחר הסדנאות התכנסו הנשים באולם המשודרג "בית זלטה" לארוחה חגיגית. את המושב הנחתה בטוב טעם השליחה מוסי טייכמן. המושב נפתח בקריאת פרקו של הרבי ולימוד הלכות בית הבחירה ע"י סגנית מנהלת ביה"ס העי״ס בית רבקה, הגב' רייזי הלפרין.

  הגב' רות מיפעי הנחתה את המכירה הפומבית על דולר של הרבי, בצורה מרגשת, והזוכה המאושרת זכתה לקנות דולר של הרבי בתאריך בו התחתנה!

  הרב פרקש ריתק את קהל הנשים בהרצאתו. הוא נגע בשאלות הלכתיות העומדות בליבן של הלכות טהרת המשפחה וחידד את הצורך לדייק בכל ההלכות.

  הגב' חופית הלוי והגב׳ חלי בר הפעילו את הנשים במשחק אינטראקטיבי בנושא. הידע וההשתתפות שהפגינו הנשים היה מדהים וניכר שהן בקיאות בהלכות ומשתתפות בשיעורי הבית היהודי.

  את הנושא סיכם סרט בהפקה מיוחדת "מתנה של טהרה" שעסק ברגעים אישיים ומרגשים.

  בסיום, קיבלו על עצמן הנשים החלטות טובות שאף הן נוגעות בנושא יום העיון- להביא את הטו"ב אלינו הביתה: טו"ב למשפחה, טו"ב לבית וטו"ב לילדים.

  במעמד כולן, התקיימו ההגרלות על המכירה הסינית הגדולה ועשרות נשים יצאו מרוצות עם פרסים יקרי ערך.

  תודה רבה לקמפוס בית רבקה ולעומדים בראשו על האירוח והסיוע, ליו"ר וועד כפר חב"ד ר' בנימין ליפשיץ ולכל הצוות, ולכל הנשים שעשו לילות כימים להצלחת יום העיון. הקב"ה ישלם שכרכם בבניי, חיי ומזוניי רויחי.

  IMG_0001

  IMG_0002

  IMG_0003

  IMG_0004

  IMG_0005

  IMG_0006

  IMG_0007

  IMG_0008

  IMG_0009

  IMG_0010

  IMG_0011

  IMG_0012

  IMG_0013

  IMG_0014

  IMG_0015

  IMG_0016

  IMG_0017

  IMG_0018

  תגיות: ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  תגובה אחת

  1. 05424
   כ״ז בתמוז ה׳תשע״ה (14/07/2015) בשעה 14:32

   זה נראה שהיה מקסים .. אך למה התמונות נפתחות רק אחרי הרבה זמן של המתנה , וחלקם נשארות מטושטשות ??

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.