• מוצ"ש הקרוב: ערב בלתי נשכח לטובת קרן הנדוניה

  הגדלה

  במוצאי שבת קודש פרשת 'וישלח', אור לי"ז כסלו הקרוב, ייערך בכפר חב"ד הדינר השנתי לטובת הקרן להכנסת כלה על שם הרה"ח הרב ישראל צבי הלוי הבר ע"ה. השנה, לכבוד שנת הקהל, הוכנה תכנית ייחודית לערב בלתי נשכח. זה הזמן להקהיל את כל כוחות הנפש ולסייע במצווה החשובה של הכנסת כלה. הקרן מסייעת לכלות מאנ"ש במתן נדוניה ובעזרה לחתונה • לכל הפרטים

  במוצאי שבת קודש פרשת 'וישלח', אור לי"ז כסלו הקרוב, ייערך בכפר חב"ד הדינר השנתי לטובת הקרן להכנסת כלה על שם הרה"ח הרב ישראל צבי הלוי הבר ע"ה.

  השנה, לכבוד שנת הקהל, הוכנה תכנית ייחודית לערב בלתי נשכח. זה הזמן להקהיל את כל כוחות הנפש ולסייע במצווה החשובה של הכנסת כלה. הקרן מסייעת לכלות מאנ"ש במתן נדוניה ובעזרה לחתונה.

  ההשתתפות בדינר, ובכלל, סיוע לפעילותה של הקרן, כבר הוכיחה את עצמה בעבר ככלי מחזיק ברכה וכהשתדלות ראויה לקבלת ישועה. סיפורים רבים אודות נשים ש"אימצו" כלה, מילאו את מחסורה ונושעו, כבר הופיעו לא אחת בעיתונות החב"דית.

  מדי שנה נעזרות מאות כלות מכרם חב"ד בכספי הקרן החוסכת להן אלפי שקלים (!) בהוצאות החתונה ומפנה אותן להתעסק בדברים חשובים יותר במקום להשקיע שעות וימים של טרחה וחיפושים.

  בדינר הנוכחי, לכבוד השנה המיוחדת – שנת הקהל – ייחשפו מיזמים חדשים ותוצג עליית מדרגה בפעילות הקרן. זו ההזדמנות "לקפוץ על העגלה" ולהצטרף למעגל התומכות שכבר זכו לראות ישועות.

  האירוע יתקיים במוצאי שבת קודש פרשת וישלח ט"ז כסלו (28 בנובמבר למניינם) בכפר חב"ד, ויכלול תכנית עשירה ומהנה סביב שולחנות ערוכים לסעודת מלווה מלכה מפוארת. מהרו להירשם ולהבטיח את מקומכן אצל שרה ב. 052-7707214,  מירי ק. 054-6377023 או חני ק. 054-6398851

  2070

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.