פיאות
 • אור חיה: מאות נשים ישתתפו בכנס מיוחד בחנוכה

  הגדלה

  מאות מנשות ירושלים והסביבה ישתתפו בימי העיון המסורתיים של המרכז העולמי לאשה היהודיה 'אור חיה' לזכרם של תלמידי הישיבה. ביום שלישי כ"ו כסלו (נר שני של חנוכה) ייערך יום העיון המסורתי על טהרת הקודש של המרכז היהודי לאשה היהודיה 'אור חיה' בירושלים. ימי העיון ייערכו במלון לאונרדו פלאז'ה – מרכז העיר ירושלים בהשתתפות מאות בנות ונשים מרחבי הארץ, הבירה וסביבותיה • לכל הפרטים

  מאות מנשות ירושלים והסביבה ישתתפו בימי העיון המסורתיים של המרכז העולמי לאשה היהודיה 'אור חיה' לזכרם של תלמידי הישיבה.

  ביום שלישי כ"ו כסלו  (נר שני של חנוכה) ייערך יום העיון המסורתי על טהרת הקודש של המרכז היהודי לאשה היהודיה 'אור חיה' בירושלים.

  ימי העיון ייערכו במלון לאונרדו פלאז'ה – מרכז העיר ירושלים בהשתתפות מאות בנות ונשים מרחבי הארץ, הבירה וסביבותיה.

  התוכנית השנה תתמקד בנושא 'הקהל' כהוראת הרבי מלך המשיח לשנה זו. באירוע ינאמו בין הייתר: הרב מנחם הלפרין שיבאר כיצד מגרשים את החושך על פי בית שמאי והלל. הרב שחר שאער יסביר כיצד מחברים את המשפחה ב'הקהל' בפן החינוכי.המטפלת המשפחתית גב' ניצן רן תתן טיפים מעשיים לחיזוק הבית והמשפחה היהודית.

  "אנחנו רואים שהאישה היהודית – אור הבית שמגיעה בחג החנוכה להעשיר ולקבל את האור המיוחד של לימוד התורה – אזי החנוכה נראה אחרת לגמרי" אומרת לנו מנהלת המרכז הגב' דניאלה גולן, "גם הרמה הגשמית שמקבלות אנשים בימי העיון בהחלט סיבה לבוא לימים גדושים ומלאים אלו".

  יום העיון נערך גם השנה לזכרם של שלושת תלמידי ישיבת חב"ד בישראל: משה גולן, לוי הנדל, יהונתן ביטון שנהרגו בתאונת דרכים בדרכם לשמח את עם ישראל  באור החנוכה.

  בסיום תתקיים הגרלה על חנוכיית כסף יוקרתית.

  1834

  תגיות: ,

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.