• כינוס הקהל מרגש לבוגרות מדרשת פנימיות

  6 | הצג גלריה

  באסרו חג שבועות נערך כנס הקהל מרגש במיוחד לבוגרות מדרשת "פנימיות" ברמת אביב, ולבני משפחותיהן. בשעות אחר הצהריים התאספו אל המדרשה בתל אביב משפחות משפחות על טפיהן, והתקבצו סביב שולחנות ערוכים, לערב נוסטלגי ומאחד, בסימן "אנשים, נשים וטף". הסלוגן המלווה את המדרשה "בית שבונה בתים", קם וחי מול עיניהן הנרגשות של הצוות, שראה את שכר פרי עמלו, בדמות בתיםטהורים שקמו והפכו לבית חב"ד שמפיץ מעינותיו החוצה בבחינת נר להאיר • לדיווח ותמונות

  באסרו חג שבועות נערך כנס הקהל מרגש במיוחד לבוגרות מדרשת "פנימיות" ברמת אביב, ולבני משפחותיהן.

  בשעות אחר הצהריים התאספו אל המדרשה בתל אביב משפחות משפחות על טפיהן, והתקבצו סביב שולחנות ערוכים, לערב נוסטלגי ומאחד, בסימן "אנשים, נשים וטף".

  הסלוגן המלווה את המדרשה "בית שבונה בתים", קם וחי מול עיניהן הנרגשות של הצוות, שראה את שכר פרי עמלו, בדמות בתיםטהורים שקמו והפכו לבית חב"ד שמפיץ מעינותיו החוצה בבחינת נר להאיר.

  את הערב פתח הרב גבאי, רב המדרשה, כשבהמשך הערב נהנו המשתתפים מהרצאה של הרב גלבשטיין בנושא זוגיות, שבה הדגיש את החשיבות העצומה של שלום בית, ונתן כלים מעשיים ומיומנות בתחום. וכמובן אי אפשר ללא התוועדות חסידית משמחת עם הרב יוסקה פרידמן.

  אורח הכבוד היה הרב גינזבורג, ראש המוסדות, שחיזק ואמר בשם הרבי בענין של לימוד חסידות משותף של בני הזוג.

  לילדי דור ההמשך היתה פעילות צבאות השם מרתקת שבמרכזה כמובן עמד כינוס הקהל לילדים וכלל מגוון תוכניות שונות. כשעל המלאכה מנצחות מדריכות מסורות מבנות המדרשה.

  הבוגרות שמחו להיפגש ולראות אחת את חברתה, וחיבוקים נרגשים נרשמו כששתי חברות חדר, שגרות בשתי קצות הארץ, נפגשו ולא רק וירטואלית, לאחר זמן פרידה ממושך.

  כשנעמדה כל משפחה לתמונת מגנט המזכרת שצולמה, אי אפשר היה שלא להביט בגאווה ובהערכה על בוגרות המדרשה, ולהבין את הנתינה המשמעותית שנתן המקום הזה לבנות, לבנות את ביתן בעתיד, ולראות איזה בתים חסידיים הן הקימו, איזה "מענדים" ו"מושקות" טהורים ומתוקים, מהווים את  דור המשך של המדרשה ולקבל כח מחדש להמשיך במלאכת הקודש.

  IMG_7057

  IMG_7085

  IMG_7100

  IMG_7143

  IMG_7152

  2055

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.