• חידוש בימי העיון של אור חיה: יוכר לגמול השתלמות

  הגדלה

  נמשכות ההכנות לימי העיון המסורתיים של 'אור חיה' - המרכז העולמי לאשה היהודיה. מעל כ-1000 נשים מכל רחבי הארץ, ירושלים וסביבותיה ינהרו ביום שני הבא לאולמי גוטניק לשלושה ימים של תורה והלכה על פי משנתם של רבותינו נשיאנו. שלושת ימי העיון יערכו בסימן 'אמונה ביטחון וגאולה' • בפנים: עוד בשורה משמחת לציבור המורות החב"דיות • כל הפרטים

  נמשכות ההכנות לימי העיון המסורתיים של 'אור חיה' – המרכז העולמי לאשה היהודיה. מעל כ-1000 נשים מכל רחבי הארץ, ירושלים וסביבותיה ינהרו ביום שני הבא לאולמי גוטניק לשלושה ימים של תורה והלכה על פי משנתם של רבותינו נשיאנו. שלושת ימי העיון יערכו בסימן 'אמונה ביטחון וגאולה'.
  לראשונה השנה, יוכלו מורות מכל רחבי הארץ לקבל הכרה לגמול השתלמות בהשתתפות בשלושת ימי העיון. "זה הזדמנות מיוחדת למורות שרוצות לקבל מטען רוחני חסידי, ומצד שני גם לקבל את ה'גמול השתלמות' שהם צריכות לעשות במשך השנה". עוד מסבירה גולן: "השנה זכינו למגוון רחב של מרצים בכירים מישראל ובעולם שיבואו במיוחד לימי העיון לתת הרצאות מרתקות בנושאים שונים" מסבירה גולן. מהנהלת אור חיה נמסר שניתן להרשם כבר עכשיו לימי העיון ולהבטיח את מקמוכם.
  ימי העיון של 'אור חיה' יפתחו ביום שני הבא, ד' מנחם אב באולמי גוטניק בית הדפוס 11 ירושלים.

  2477

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.