• כל הפרטים על ימי העיון של אור חיה

  הגדלה

  מאות נשים משתתפות מידי שנה בימי בימי העיון המסורתיים של המרכז העולמי לאישה היהודיה "אור חיה", אשר קנו להם שם בקרב נשי חב"ד, שליחות ומקורבות. ימי העיון, להם כבר מסורת של שנים, ימשכו על פני שלושה ימים ויתמקדו בנושא "התגלות הנפש במחשבה דיבור ומעשה".

  מאות נשים משתתפות מידי שנה בימי בימי העיון המסורתיים של המרכז העולמי לאישה היהודיה "אור חיה", אשר קנו להם שם בקרב נשי חב"ד, שליחות ומקורבות.

  ימי העיון, להם כבר מסורת של שנים, ימשכו על פני שלושה ימים ויתמקדו בנושא "התגלות הנפש במחשבה דיבור ומעשה". התוכנית תפתח ביום שני ר"ח מנחם אב ועד ליום רביעי ג' מנחם אב (24-26/07) באולמי גוטניק רחוב בית הדפוס 11, ירושלים בשעה 9:00 בדיוק.

  בתחילת היום תוגש ארוחת בוקר עשירה ולאחריה יפתחו המושבים המקצועיים עם מיטב המרצים מהשורה הראשונה וביניהם:

  הרב יעקב גולדשמיד, הרב יואב אקריש, הרב עמרם מויאל, הרב דוב הלפרין, הרב ברוך וילהלם, הרב שניאור אשכנזי, הרב מנחם מענדל גרונר, השליחה רבקי זקלס, ועוד.

  את הנאום המרכזי יישא הרב זושא זילברשטיין, מקנדה. מרצה מבוקש וידוע כעורך הירחון האמריקני "אור גבוה", ומנהל האתר תורת הגאולה המלקטת שיחות של הרבי ורבותינו נשיאנו בעניין ביאת המשיח.

  ממשרדי הרישום נמסר כי ההרשמה בעיצומה, ותינתן אפשרות להשתתף בימי העיון הכוללים פנסיון מלא. וכן, מסלול נוסף שיכלול השתתפות בתכנית המלאה ובארוחות, או לחילופין השתתפות בתכנית וההרצאות בלבד.

  מימי העיון השנתיים של המרכז העולמי לאישה היהודיה חוזרת כל משתתפת אל ביתה מלאת כוחות ותובנות שיעשירו את בניין הבית, הזוגיות ואת המשפחה כולה.

  הזדרזי להבטיח את מקומך: 02-646.9700

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.