• אלפי נשים בימי העיון השנתיים של אור חיה

  21 | הצג גלריה

  אמש (שני) נפתחו בירושלים ימי העיון של 'אור חיה' – המרכז העולמי לאשה היהודיה בסימן התגלות הנפש 'במחשבה דיבור ומעשה' כמיטב המסורת ימי העיון מתקיימים גם השנה באולמי גוטניק בשכונת גבעת שאול, ירושלים. לדיווח נרחב ותמונות

  אמש (שני) נפתחו בירושלים ימי העיון של 'אור חיה' – המרכז העולמי לאשה היהודיה בסימן התגלות הנפש 'במחשבה דיבור ומעשה' כמיטב המסורת ימי העיון מתקיימים גם השנה באולמי גוטניק בשכונת גבעת שאול, ירושלים.

  הבוקר נפתח בשיעורו המרתק של המרצה הנודע הרב יואב אקריש, מארגון 'פרדס' שדיבר רבות על

  לאחר הפסקה קלה הגיע רגע השיא של 'ימי העיון' כאשר עלה על הבמה ונשא דברים הרב זושא זילברשטיין משלוחי הרבי ממונטריאל (קנדה) שדיבר על צירוף מחשבה טובה למעשה. הרב זילבשרטיין טיבל את הנאום בסיפורים מרתקים ומקורות במקרא שמציינים זאת, תוך התייחסותם של רבותינו נשיאנו על פי תורת החסידות.

  לאחר מכן, נשא דברים הרב יעקב גולשמיד משפיע ומשגיח ראשי דישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית בכפר חב"ד. הרב גולשמיד דיבר על הנפש המתלבשת של האדם. לאחר מכן נערכה ארוחת צהריים גורמה.

  את היום חתם הרב עמרם מויאל מצפת, שדיבר על עניין החלומות, והאם יש להם משמעות בחיי היום יום.

  "ימי העיון ימשיכו גם מחר ומחרתיים לעוד יומיים מרתקים" מסבירה לנו הגב' דניאלה גולן העומדת בראש המרכז לאישה היהודית 'אור חיה'.

  מהנהלת אור חיה מודים לצוות המסור כולו של ה'מרכז', שפועל בכל השנה למען ולטובת נשות ובנות ישראל מרחבי ירושלים בפרט והארץ בכלל.

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.