• מעמד יחודי של "הנשים מהשורה הראשונה"

  2 | הצג גלריה

  שמעה של קבוצת הנשים שנרתמו יחד למען ארגון נשי ובנות חבד ״הנשים מהשורה הראשונה״, הגיע למרחוק- עד לשילה הקדומה. לאתר המיוחד זיקה נשית היסטורית, זה המקום בו הניחה חנה את היסוד להלכות תפילה, והנהלת האתר ראתה לעצמה זכות להזמין למקום כאורחות כבוד את הקבוצה הנשית המחוללת תהליך כה חשוב כיום.

  שמעה של קבוצת הנשים שנרתמו יחד למען ארגון נשי ובנות חבד ״הנשים מהשורה הראשונה״, הגיע למרחוק- עד לשילה הקדומה. לאתר המיוחד זיקה נשית היסטורית, זה המקום בו הניחה חנה את היסוד להלכות תפילה, והנהלת האתר ראתה לעצמה זכות להזמין למקום כאורחות כבוד את הקבוצה הנשית המחוללת תהליך כה חשוב כיום.

  הגב׳ שיפי נפתלין, רכזת ״הנשים מהשורה הראשונה״, קיבלה בשמחה את ההזמנה, הרימה את הכפפה, וכדרכה הפכה את הסיור לתכנית חווייתית בלתי נשכחת. לאחר המסע המפעים להאדיטש, התרגשו החברות לקבל את הבשורה על מפגש נוסף, המיועד לחברות הותיקות כמו גם למצטרפות החדשות, במיקום הייחודי של אתר שילה הקדומה.

  המפגש יתקיים בע״ה ביום שלישי, ל׳ בתשרי בערב. בתכנית: מעמד מרגש של תפילה והתעוררות במקום בו הניחה חנה את היסוד להלכות תפילה, התוועדות חסידית עם השליחות – נציגות נשי ובנות חב״ד במטה בנימין, חוויה שורשית ומקורית בסיור תנ״כי בעיר המשכן, באתר בו התפללה חנה, מר אבי רואה, ראש המועצה ויו״ר מועצת יש״ע בדברי ברכה, גב׳ רחל בולטון, מפתחת שיטת תעצומות על כוחה של אישה בתפילותיה, ביקור ב״מגדל הרואה״ – מגדל התצפית החדש, צפיה בחזיון האור קולי החדש הראשון מסוגו בארץ, המוקרן על גבי הזכוכיות בשילוב עם הנוף הבראשיתי ומקום המשכן הנצפה מנגד וביקור במוזיאון ״דברי ימי שילה״. ארוחה חלבית קלילה.

  המפגש המקורי, באדיבות הנהלת אתר שילה הקדומה, יאחד את החברות, ביניהן עשרות חברות חדשות שהצטרפו בחודש האחרון. ניתן עדיין להצטרף ל״נשים מהשורה הראשונה״, המצטרפות עד יום ראשון בערב תוכלנה גם להירשם למפגש היחודי. לפרטים: גב׳ שיפי נפתלין, רכזת ״הנשים מהשורה הראשונה״ 0506704139

  נשות השורה הראשונה בתל שילה2

  תגיות:

  כתבות נוספות שיעניינו אותך:

  לכתוב תגובה

  עלייך להיות רשומה למערכת כדי לכתוב תגובה.